2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من باشم اینکارو نمیکنم بارداری ارامش روانی زیاد میخواد الان ک پسرم ۱۷ماهس دارم میخونم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

استرس نداره که .اروم باش ... فکر نکنم بد باشه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

من ۷ماهه حامله بودم رفتم کنکوردادم .😊خوب بودفقط موقع امتحان ابمیوه وشیرینی ببرسریع قندت میفته خداروشکرالانم تورشته ای که دوست داشتن تودانشگاهی که دوست داشتم درس میخونم 😍به نظرم توهم بده ظرری نداره

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
2738
اینکارونکن زایمان کنی نمیتونی تکون بخوری دیگه درس تعطیلا

من دقیقا اولین روززایمانم مصادف بود باثبت نام دانشگاه که همه کاراشم شوهرم انجام داد خداخیرش بده خیلی پشتم بود ولی یه سال به خاطربچم مرخصی گرفتم چون دوست نداشتم شیرخشکی باشه وبمونه زیردست پرستار

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
من ۷ماهه حامله بودم رفتم کنکوردادم .😊خوب بودفقط موقع امتحان ابمیوه وشیرینی ببرسریع قندت میفته خدارو ...

تبربک میگم عزیزم میشه بگین چ دانشگاهی درس میخونین؟تو اون ۷ ماه بارداری ک میخوندی اذیت نشدی؟

بانوی خوزستانی😍😍
تبربک میگم عزیزم میشه بگین چ دانشگاهی درس میخونین؟تو اون ۷ ماه بارداری ک میخوندی اذیت نشدی؟

من دانشگاه دولتی گلستان درس میخونم نه اتفاقا خیلی راحت بودم زیادسخت نمیگرفتم چون حامله بودم کاریم نمیکردم فقط درس میخوندم البته دوماه قبلش کامل خ نه مامانم بودم تایکم جمع وجورکنم درسارو رتبه ام هم ۱۰هزار منطقه دو رشته ریاضی شد زیادخوب نیس ولیتونستم رشته ی مورد علاقم که ریاضیاته قبولشم شاید چیزای بهترم قبول میشدم ولی مهندسیا الکی سختند واخرش کاری نیس من اینرشته رو انتخاب کردم چون هم میتونم درکناردرس تدریس گنم وهم بخونمش واینکه تادکتراش تودانشگاهمون بود

البته ناگفته نباشه دوران ویارم که سه ماه بود اذیت شدم واصلا نتونستم بخونم ولی بعدش خوب شدم خداروشکر