2726

هفت ماهمه تا الان هر روز سر میزنم به مامانم اینا کوچه بقل بودن حالا اثاث کشی کرذن رفتن دورترر دلم گرفته شوهرم میگه ینی چی تو همش تو فکرته بعد هم بری اونجا بشین بچتو بزرگ کن باهم میریم. من نمیخوام باهم برریم چیکار کنم شاید دلم بخواد یه موقع سر بزنم اون نیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم الان حساسه اینارومیگه جوابشو نده حساس نشوو..چندماه بگدره واسش عادی میشه وکاری نداره بهت چون واقعا مادر ادمه که کمکش میکنه فقط..حسااس نشوو روی حرفااش

2728

خو عزیزم خداروشکر ک بهت نگفته اصلا نرو. الانم نگران وضعیتته. منظورش اینه باهم برید ولی یوقتایی هم میتونی تنها بری. والا من ۳ ساله ازدواج کردم هنوز میخوام برم خونه مامانم خون ب دلم میکنه. تو ویارم ک حالم افتضاح بود همش باهام لج میکرد نمیذاشت برم . خدا خیرش نده بخاطر اون روزای سختم هیچوقت نمیبخشمش

بعد از به دنیا اومدن بچه خودتم وقت نداری زیاد بری به هر حال دیگه زندگیت مستقل شده بچسب به زندگیت من بدون شوهرم هیچ جا نمیرم اونم این جوری عادت دادم شما یه خانواده هستین

هر روز رفتنت اشتباست.

اشتباه محض

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

شوهرتو درک می کنم. چون شوهر منم هی میره خونه مامانش و من بهش میگم بشین خونه خودت دیگه. یعنی چی تند تند میری اونجا؟

به نظر من کاملا منطقی گفته.

هر چیزی، حتی سر زدن به پدر و مادر اندازه داره.

شما هم بشین ب فکر شوهر و بچه ت باش

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

هر روز چه خبره هفته ای یه بار برو یا دوبار   بدم نگفته شوهرت  بچسب زندگیت  بچت شوهرت بچه بیاد البته دیگه فقط سر خاروندنم پیدا نمیکنی  الکی سر این چیزا خودتو شوهرت اذیت نکن

یه صلوات واسه سالم بودن بچم لطفا بفرستید ممنونم 🙏🙏🙏بعد از پنج سال چشم انتظاری خدا بهم داده بی صبرانه منتظرم بقلش کنم ... استراحت مطلقم روزهایی سختی سپری میکنم
2706