2410
2713
عنوان

کسی هست موقع قهر شوهرش هیچوقت سمتش نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2956 بازدید | 246 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
این همونایی هم که داره نمیده شده تهمت میزنه بی آبروم میکنه دیوونم میکنه اما طلاقمو راحت نمیده میگه ا ...

عزیزم چاره چیه نمیتونی که طلاق بگیری پس بهتره که برای رسیدن به ارامش و خوب شدن زندگیت بجنگی

#هردو_بدانیم

برای عذر خواهی همیشه پیشقدم شوید، زندگی خودتان است بیهوده تلخش نکنید.

اگه مدت زیادی از دلخوری بگذره تبدیل به کینه میشود و راه آشتی کم کم مسدود میشه.

join @zojclub

خشن ترین مردها به دنبال زنان خوشرو هستن مردها بسیار عاطفی و احساساتی اند و به دنبال زنی می گردند که

باورش کند

عشق بورزد

بهانه جویی نکند

و در یک کلام  "آرامش بخش" باشد

join @zojclub

کارهای ساده‌ای چون پختن یک غذای خوشمزه، پیامک‌های عاشقانه، گذاشتن یادداشت‌های محبت آمیز در جیب همسر و ... در رابطه صمیمی با همسرتان اثرات شگفت انگیزی دارند.

join @zojclub

🌺  ازدواج و تغییر

پس از ازدواج منتظر تغییر کامل همسرتان نباشید. ازدواج به خودی خود افراد را تغییر نمی‌دهد. زندگی زناشویی مکانی نیست که بتوانید در آن دیگری را تغییر دهید و او را در قالب آنچه که می‌خواهید در آورید.

اگر مثلا معمولاً 70 درصد از خصوصیات همسرتان خوب است،

و حدود 30 درصد هم چندان خوب نیست. اگر روی آن 30 درصد تمرکز کنی و بخواهی آن‌ها را تعویض یا حذف کنی؛ مشکلات شروع خواهند شد. اما اگر روی آن 70 درصد متمرکز شوید رابطه‌تان بهتر و بهتر خواهد شد.

در ازدواج به جای اینکه منتظر تغییر باشید؛ بیشتر روی آن چیزهایی که نمی‌خواهید تغییر کنند، و می‌خواهید همان‌گونه که هست، بماند؛ تمرکز کنید و آن‌ها را تقویت کنید...

@zojclub

تعادل رو توی محبت به همسرتون حفظ کنید

مبادا از فرط عشق به حدی قربون صدقه‌اش بریدکه حوصله‌اش رو سر ببرید.

این روش ‌تون باعث میشه محبتتون براش تکراری و غیر جذاب بشه..

@zojclub

❌ یادتون باشه 

👈برای دوام زندگی تون همیشه به همسرتون "حال و احساس خوب " بدید ! 

🔵حال و احساس خوب یعنی چی؟

یعنی احساس کنه که مهمه،  ارزشمنده و بهش نیاز دارید 

🔹یعنی در کنار شما آرامش داشته باشه و همش نگران نباشه که نکنه الان بهش یه گیری میدید .

🔹 حس استقلال خودش رو حفظ کنه و یه موجود وابسته و چسبنده نباشه 

🔹 احساس امنیت داشته باشه. بدونه که در هر شرایطی چه خوشی و چه ناراحتی یک تکیه گاه داره

@zanclub

#زنان_بدانند

اگر شوهرتون به مادرش وابستگی زیادی داره، برای کنترل بیشترش با مادر و خانواده‌‌اش در نیفتید.

بهترین کار اینه که ارتباط خوب و نزدیکی با مادر شوهرتون برقرار کنید.

ممکنه گاهی نیاز داشته باشید از طریق او روی همسرتون تاثیر بگذارید.

از طرفی وقتی شوهرتون ببینه با مادرش خوب هستید با آرامش بیشتری به سمتتون میاد.

قانون زندگیتون این باشه که خانواده همسر، رقیب نیست رفیق است...

join @zojclub

✍حضرت آیت الله بهجت :

💖👈 اگربخواهیم محیط خانه گرم، باصفاوصمیمی باشد...

🌷 فقط باید صبر و استقامت و گذشت و چشم پوشی و رأفت را پیشۀ خود کنیم تا محیط خانه گرم و نورانی باشد.

#درس_زندگی

💑 @zojclub

#همه_بخونن 

#نسبت_به_ناراحتی_همسرت_بی_تفاوت_نباش

🍃 وقتی بحثتون میشه و دلخوری پیش میاد نزار دلخوری به روز بعد بکشه از دلش دربیار و بی تفاوت نخواب

👈 این حس  بی تفاوتی از تلخ تریناست که روان همسرتو ازار میده. همون شب ناراحتیو چالش کن و روز بعدتونو با شادی و رضایت ازهم شروع کن.

❌وگرنه روزی که با ناراحتی از شب قبل شروع بشه،اون روز هم هدر میره.حیفن روزای عمر و جوونیتون.

❌نزار ب کام خودت و شریکت تلخ بمونه.با مهربونیا و از خودگذشتگیا.نترس کوچیک نمیشی. بازم میگم اگه گذشت ادمو کوچیک میکرد خدا بااین همه گذشتش انقد بزرگ نبود.

احسنت ب این زن وشوهرایی که حتی تو لحظات ناراحتی و دلخوری کنارهم هستن و جاشون رو از هم جدانمیکنن.

‌@zojclub

#همه_بخونن

🔴 تلخی ها رو هم شیرین کنید

💟 اگر به فرض با همسر خود #قهر کرده اید سعی کنید از این مدل جملات استفاده کنید :

👈 میدونم بعضیا میخوان امروز برن بیرون، مواظب خودشون باشن 

یا

👈 چه غذایی درست کرده یه بنده خدایی دستش درد نکنه حیف که قهریم 😉

✅ اونوقت تاثیر محبت و #دلجویی رو توی زندگی خودتون میبینید.

#کانالی_برای_زندگی_عاشقانه👇

@zojclub

اولین نفری که عذرخواهی میکنه 

شجاع ترینه!

اولین نفری که میبخشه 

قویترینه!

و اولین نفری که فراموش میکنه 

شادترینه!

Join @nooredideh

2714
سختمه خیلی درد و رنج کشیدم تحملم کم شده

عزیزم میدونم بخدا میدونم من زندگی خیلی ها رو دیدم خودم تجربه زندگی دارم 

یعنی اصلا همسرت خصوصیت خوب نداره که با یاداوری اش دلت شاد بشه یه عمه دارم شوهرش فوت شده اینقدر شوهرش غلدر بوده مامیگه اینقدر کتکم میزده نمیگذاشته پیش خانوادم بره بعدها دیگه درست شده الان که فوت شده میگه هر چقدر هم بد بود ولی سایه سرم بود کسی دخالت تو کارام نمیکرد فهمیدم دور و بریام که اینقدر بخاطرشون با شوهرم جنگیدم ارزش نداشت

عزیزم میدونم بخدا میدونم من زندگی خیلی ها رو دیدم خودم تجربه زندگی دارم  یعنی اصلا همسرت خصوصی ...

چرا ولی بعضی حرفا انقد تلخن که آدم نمیتونه فراموش کنه بی توجهی بی تفاوتی و اذیتایی که اول زندگی کرده تاثیر منفی گذاشته تو روحیم ازش کینه دارم حتی اگه دنیارولهم بدن بازم یادم نمیره بهترین روزای زندگیمو به کامم تلخ کرد بخاطر مادرش خواهرش بچش 

یه بار نگفت زنمه حق داره نیازداره یه بار بهم رسیدگی نکرد با همه ی نداریش ساختم به کمش ساختم که بهم بگه هرری واقعا چرا اصلا گیریم منم مقصر بودم گاهی

اما نه به اندازه ی اون تازه اون وقتاییم که مقصر من بودم بخاطر این بود که برام کم میذاشت منم توجه میخاستم بهش میرسیدم اما عین سگ باهام رفتار میکرد هیچوقتم اشتباهاتشو قبول نمیکنه

یه روزی حال منم خوب میشه
2706