2726
عنوان

کسی هست موقع قهر شوهرش هیچوقت سمتش نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2962 بازدید | 246 پست
خب واقعنم بهش نمیخوره انقدر شوخ و مهربونه که وقتی اینجوری رفتار میکنه اصلا نمیشناسمش اصن نمیتونم قبو ...

خب پس بهش القا کن 

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همسر منم مغروره ولی داره غرورش کم و کمتر میشه

چیکار کردی که غرورش کم شد؟من دوساله دارم سعی میکنم یکم بهتر شده اما واقعا هنوز رفتارش عذاب آوره

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
زن ربات نیست ولی برای آرامش زندگیت و درست شدن همسرت باید خیلی کارها انجام بدی اگه اون طوری ک شما می ...

همه‌جیز  دو طرفست. من ک شمارو ریپلای نکردم،اما حالا ک ریپلای کردی، ببین  اوتطور ک شما واس زن وطیفه جیدی فقط بردگیه،پس مرد کلفت بگیره ک ارامشش بهم نریزه. نمیشه ی مرد ایراد بگیره فحش  بده زن سکوت کن فقط ک. زندگی زناشویی کاملا دوطرفس

ریپلایم نکن

❤️همسرم❤️

همسرت را ببخش💞

بعد از یک مشاجره سخت، اینگونه همسرتان را ببخشید

💌 اگر واقعا خشمتان در حدی است که نمی توانید بنشینید و با همسرتان چهره به چهره شوید، برایش یک نامه بنویسید یا پیام بفرستید و توضیح دهید چرا و چقدر از او صدمه دیده اید.

💌 یک زمان اختصاص دهید و با هم بحث کنید، ببینید چکار باید کرد که در آینده شاهد این موقعيت ها نباشید. 

💌 به امتیازات و نکات مثبت همسرتان بیشتر توجه کنید. همانگونه که مرور اشتباه دیگران باعث غلیان احساسات و هیجانات منفی می شود، مرور خوبی هایشان نیز باعث ایجاد محبت بیشتر به آنها می گردد.

💌 وقتی همسرتان به خاطر اشتباهش از شما عذرخواهی کرد، برای بخشش وی خیلی سرسختی به خرج ندهید و با بخشش به موقع فرصت اصلاح رفتار را به وی بدهید.

✍ "فراموش نکنید همان اندازه که بخشش سریع و بی قید و شرط همسرتان مهم است، نحوه برخورد پس از آن نیز بسیار مهم است. اگر همسرتان را بخشیدید، نباید طوری با او برخورد کنید که حس به رخ کشیدن اشتباه، سرکوفت و یا شرمندگی در او زنده شود".

@zojclub

#خانومها_بخونن 

💞 مردها نیاز دارن که ازشون قدر دانی و تشکر بشه

✅خانومها دو جا اینکار رو نمیکنن

1-جایی که کار کوچک است

2-وقتی وظیفشون رو انجام دادن

مثلا اقا چایی خورده استکانش رو برده تو اشپزخونه  خانوم میگه برای چی تشکر کنم تخم دو زرده که نزاشته استکان رو برده فقط. 

وقتی کار کوچک است خانومها تشکر نمیکنن 

مثلا اقا رفته نون خریده برای شام اینم چون وظیفه مرد است خانوم تشکر نمیکنه

خانومها اقایون محتاج تشکر هستند. نیازمند و تشنه ی تشکر هستن دائم از اقایان تشکر کنید. برای کارهای کوچک و بزرگ تشکر کنید از مرد

#دکترشاهین_فرهنگ

join  @zojclub

یه مثال بزن

مثلا نگو فحش نده بددهنی نکن یا مثلا نگو یا نگو مقصری باید بیای اشتی 

در عوض بگو مثلا امروز با فلان دوستم حرف میزدم میگفت خیلی شوهرم عصبیه و مقصر ک هست نمیاد اشتی کنیم و این حرفا بعد بگو همسرجان خداروشکر ک تو اینطوری نیستی هر وقت لازم باشه میای اشتی میکنیم

فاطمه جان سلام  عزیزم الان مه قهره میتونی بهش پیام بدی همون حرف مریم بانو مثلا اینکه عزیزم تو ...

خب میدونم که دوباره شروع میکنه یا جوابمو نمیده یا بیشتر حس غرور بهش دست میده که ببین باز اومده منت کشی

یه روزی حال منم خوب میشه
همه‌جیز  دو طرفست. من ک شمارو ریپلای نکردم،اما حالا ک ریپلای کردی، ببین  اوتطور ک شما واس ...

شما هم برده بگیر هی بیاد نازت رو بخره و داد و بیداد نکنه و هر چی گفتی بگه بله خانوم‌چشم 

کم میاری شرکت نکن در بحث ها

منطق هاتون فقط ب درد خودتون میخوره  

اگه این طرز فکر بردگی و ..... رو نداشتین الان زندگی تون رو غلتک بود

خوش اومدی 😎

فاطمه جان سلام  عزیزم الان مه قهره میتونی بهش پیام بدی همون حرف مریم بانو مثلا اینکه عزیزم تو ...

فکر کنم شب بیاد بهتره چون الان سرکاره فروشنده س فکرش مشغوله 

یه روزی حال منم خوب میشه
2706