2410
2553
عنوان

کسی هست موقع قهر شوهرش هیچوقت سمتش نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2957 بازدید | 246 پست
چرا باهاش ازدواج کردی وقتی ی بچه داره؟

خام بودم موقع خواستگاری بیست سالم بود اینم از اون مردای شوخ بود که دل هر آدمی رو میبرد 

خونوادمم جوابو به اختبار خودم گذاشتم خریت کردم نفهمی کردم چه میدونستم اینجوری میشه

یه روزی حال منم خوب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا نصف مشکلات ما خانوم ها از وابستگیمون ب شوهرمون نشات میگیره

دقیقا درست میگی. لعنت به اوضاع کار که نمیتونیم حتی از نظر مالی مستقل بشیم اونوقت وابستگی های دیگه خودشون کم میشن.

منم شوهرم هیچوقت توی بحث طرفم نمیاد بخاطر غرور بیخودش

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
همیشه اولویت خودت باش مثلا قسمت غذای خوب مال تو لباس خوب مال تو لوازم بهداشتی عالی مال تو ب خودت بر ...

منم همین کارارو میکنم دیشبم رفتم دوش گرفتم لباسای خوب پوشیدم مثه همیشه مرتب عطر زدم انگار نه انگار که اون وجود داره واقعا دیگه دلم میخواد یه جورایی انتقام بگیرم هم میخام هم نمیخام هم دلتنگ کارا و شوخیاشم هم نمیتونم از حرفای زشت و تحقیرکنندش بگذرم

یه روزی حال منم خوب میشه
2720
بخدا نصف مشکلات ما خانوم ها از وابستگیمون ب شوهرمون نشات میگیره

اینو واقعا قبول دارم وابستگیه شدید دارم مثلا بدون اون خوابم نمیبره یا با حرف نزدنش رنج میبرم اینارو میدونه و سواستفاده میکنه ولی دیشب قرص خوردم خوابم برد تقریبا 

با خودم خیلی جنگیدم که طرفش نرم 

یه روزی حال منم خوب میشه

ولی بچه ها ما اینطوری نیستیم بیش از4ساله باهمیم بزرگترین قهرمون یه روز بود به شب نکشید آشتی کردیم...فرقی هم نمیکنه کی اول میاد جلو شاید بخاطرهمینه قهرامون کمه

اینم بگم ما دوتامون شاغلیم و تا عصر خونه نیستیم ولی هرروز باهم تماس میگیریم  اینا خودش ناخودآگاه قهرو کم میکنه حیف زندگی نیست با دلخوری بگذره

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

شوهرم به رابطه علاقه ی شدید داره اما تو این مواقع خودشو بدجور نگه میداره دلم میخاد یه جوری از این طریق بتونم به سمت خودم بکشونم مثلا یه عطر ت.ح.ر.ی.ک کننده نه اینکه خودمو به نمایش بذارم

یه روزی حال منم خوب میشه
دقیقا درست میگی. لعنت به اوضاع کار که نمیتونیم حتی از نظر مالی مستقل بشیم اونوقت وابستگی های دیگه خو ...

من همیشه فکر میکردم ک شوهرم مقصره نمیاد طرف من ؛ 

در اصل هم اون مقصر بود ولی من با مدل حرف زدنم باعث میشدم ک مقصر جلوه بدم و ایشون طلبکار بشه از وقتی ک تا حدودی یاد گرفتم‌چطوری حرف بزنم میبینم ک همسرم هم اونقدر هم مغرور نیس چون فکر میکرده من مقصرم پیشقدم نمیشده

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
2714
شوهرم به رابطه علاقه ی شدید داره اما تو این مواقع خودشو بدجور نگه میداره دلم میخاد یه جوری از این طر ...

دقیقا مثل همسر من  ؛ علاقه شدید ولی از اون طرف کنترل کنندگی شدید

ولی من فکر میکنم کنترل کردن نیس چون عصبی و مشوش هستن میل جنسیشون سرکوب میشه

من همیشه فکر میکردم ک شوهرم مقصره نمیاد طرف من ؛  در اصل هم اون مقصر بود ولی من با مدل حرف زدن ...

اینو قبول دارم همیشه جوری ماجرا رو میچرخونه که نشون بده من مقصرم البته اکثر وقتا حرفاش الکیه.

همسر من مغروره و بخاطر غرورش نمیاد

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
خب چجوری بهش بفهمونم که حرفاش زشت بوده

ببین وقتی ک اون حرفا رومیگه بددهنی و توهین و این حرفا فقط قیافت رو واقعا ناراحت نشون بده و بگو اصلا از ادم با شخصیتی مثل تو انتظار نداشتم و برو تو اتاق

ببین بهش القا کن بهش این حس رو بده ک انقدرررررر با شخصیته ک این حرفها اصلا بهش نمیخوره

میفهمی چی میگم؟ 

اینو قبول دارم همیشه جوری ماجرا رو میچرخونه که نشون بده من مقصرم البته اکثر وقتا حرفاش الکیه. همسر ...

همسر منم مغروره ولی داره غرورش کم و کمتر میشه

ببین وقتی ک اون حرفا رومیگه بددهنی و توهین و این حرفا فقط قیافت رو واقعا ناراحت نشون بده و بگو اصلا ...

خب واقعنم بهش نمیخوره انقدر شوخ و مهربونه که وقتی اینجوری رفتار میکنه اصلا نمیشناسمش اصن نمیتونم قبول کنم که این حرفا از دهن اون دراومده

یه روزی حال منم خوب میشه
2706