2703
2553
عنوان

کسی هست موقع قهر شوهرش هیچوقت سمتش نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2957 بازدید | 246 پست
اقایون غرور دارن احتمالا میدونه کارش اشتباهه اما به زبون نمیاره این توقع ازش نداشته باش بگه من اشتبا ...

همسر من هم ی ادم عصبی بود زود جوش میوورد ولی اگه من کلمه ای حرف نمیزدم اونم حرف نمیزد ولی من بحث رو کش میدادم حرفایی از قبیل تو مغروری تو خودخواهی و فلان آخرش میشد قهر ک مجبور بودم خودم برم اشتی

ولی عزیزم ی مدته که دقیقا اینایی رو ک شما گفتی انجام میدم

بحث نمیکنم غر نمی زنم موقع ناراحتی اخم نمیکنم

صبر و سکوت پیشه کردم تو دعوا 

از خانوادش گله نمیکنم 

اونم عصبی نمیشه 

برای اولین بار اون شب گفت من اشتباه کردم حق با توئه

منم دیگه کشش ندادم و سریع اشتی کردم

این رو هم بگم ک خودم هم مقصر باشم میرم معذرت خواهی میکنم و منتش رو می کشم 

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم‌مشاور گفت جدا شو گفتم عمرا جداشم میگه چرا میخوای بمونی گفتم میخوام اینقدر بمونم ک تموم حرفا و ک ...

ینی یه روز میرسه که اون ازم خواهش کنه که اون التماسم کنه که ببخشمش که اون ضجه هایی که زدم که اون دیوونگیام اون بغضی که تو گلوم عین سنگ چسبیده این دل شکستم درست بشه 

مشکل اینجاس انقد دلرحمم با اینهمه ظلمش بازم پاش وایسادم حتی منو جلو خونوادم از خونه انداخت بیرون بازم نرفتم جلو تموم فامیل آشنا و غریبه گفت ناراضی برو طلاق بگیر خوردم کرد خدا ازش نگذره چقد اذیتم کرد

یه روزی حال منم خوب میشه
ینی یه روز میرسه که اون ازم خواهش کنه که اون التماسم کنه که ببخشمش که اون ضجه هایی که زدم که اون دیو ...

میاد اگه خدایی ک ازش حرف میزنن همون خدا باشه اون روزم‌میبینیم 

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
2456
میاد اگه خدایی ک ازش حرف میزنن همون خدا باشه اون روزم‌میبینیم 

خودش به کنار خونوادشم منو چزوندن تازه میگن تو پسرمونو پیر کردی نمیگن پسرمون تورو افسرده کرده یه مدت داشتم مثه ام اسی ها میشدم چیزی دستم میدادن از دستم ول میشد اصن نمیدونستم چمه

یه روزی حال منم خوب میشه
چطور اخلاقای پسرعمت ازتون مخفی موند اخه؟ عزیزم خیلی سعی لازمه تا اخلاقش خوب شه. اصلا درک نمیکنم ای ...

زن ربات نیست ولی برای آرامش زندگیت و درست شدن همسرت باید خیلی کارها انجام بدی

اگه اون طوری ک شما میگی باشه مردا هم میگن مگه ما فلانیم ک بیایم منت زن رو بکشیم و فلان کنیم براشون

زن باید وظیفه‌اش و کارهای لازم رو انجام بده تا مردش هم باهاش همراه بشه

اینکه میگم اول زن باید انجام بده بخاطر اینه ک هوش و عملکرد مردا در برخورد و یادگیری مسائل خانوادگیش ضعیفه

خودشم که اصلا آدم کاملی نیست فقط اعتماد به نفس داره یه آدم مطلقه که یه بچه هم داره زبونش انقد باید د ...

خب تو اولش این ها رو نگفتی ک با دخترا هر و کر میکنه و مطلقس و بچه داره ؛ آدما بر اساس اون چه میشنون قضاوت میکنن

خب تو اولش این ها رو نگفتی ک با دخترا هر و کر میکنه و مطلقس و بچه داره ؛ آدما بر اساس اون چه میشنون ...

تو تاپیک های قبلیم اینا هست من چشمامو رو همه ی عیباش بستم من فقط خواسته ای که ازش داشتم و گفتم در برابر اینهمه خوبیه من حقش این نیست که هر چی از دهنش در بیاد بهم بگه و طلبکارم باشه اصلا منت کشی هم نخواستم توهین و تحقیرم نمیخام

یه روزی حال منم خوب میشه
2714
تو تاپیک های قبلیم اینا هست من چشمامو رو همه ی عیباش بستم من فقط خواسته ای که ازش داشتم و گفتم در بر ...

میدونم عزیزم میفهمم چی میگی 

ولی تو خوب باش همیشه ؛ مردا خوبی رو می فهمن فقط نشون نمیدن

من اون اوایل برا مامانم درد و دل میکردم میگفت مامان جان همه همه همه اول زندگی شون سختی کشیدن توام صبر کن درست میشه 

میگفت وقتی درب و  چهار چوب رو تازه وصل میکنن بهم تا بیاد جا بیفته ی کم جیر جیر میکنه ازدواج هم همینه دو تا آدم با جنس متفاوت و با دو نوع تربیت مختلف ؛ تا بیان همون بفهمم و قلق هم دستشون بیاد ی کم سر و صدا میکنه زندگیشون

میدونم عزیزم میفهمم چی میگی  ولی تو خوب باش همیشه ؛ مردا خوبی رو می فهمن فقط نشون نمیدن من او ...

بازم صبر میکنم بالاخره شاید خدا یه روز جواب خوبیامو‌ بده و مشکلاتم حل بشه مشکلاتی که حتی مشاورم نتونست حل کنه فقط خود خدا باید شوهرمو عاقل کنه

یه روزی حال منم خوب میشه
بازم صبر میکنم بالاخره شاید خدا یه روز جواب خوبیامو‌ بده و مشکلاتم حل بشه مشکلاتی که حتی مشاورم نتون ...

من ی سری چیزا رو بهت میگم انجام بده نتیجه گرفتی منو دعا کن

چرا باهاش ازدواج کردی وقتی ی بچه داره؟

بچشو مادرشوهرم نگه میداره و پیش من نیست اصلا اول به شوهرم میگفت داداش آخه مادرشوهرم اینا بزرگش کردن دیگه الان بعد یه سال میگن باید بهش بگه بابا و فلان 

داستانش طولانیه یه جورایی زدن زیر تموم حرفاشون کلا بادروغ دلمو بدست آوردن😔

یه روزی حال منم خوب میشه

همیشه اولویت خودت باش مثلا قسمت غذای خوب مال تو لباس خوب مال تو لوازم بهداشتی عالی مال تو

ب خودت برس و ب خودت اهمیت بده یعنی خودت رو دوس داشته باش برای شادی خودت کاری رو انجام بده نه جلب توجه همسرت 

مثلا اگه لباس خوب می پوشی و آرایش و غیره انتظار نداشته باش ک شوهرت ببینه و توجه کنه یعنی اصلا نظر شوهرت نباید برات مهم باشه

موقع کار حتما با شادی انجامشون بده 

با خوشحالی و انرژی خوب باهاش حرف بزن اگه اون سرد جواب داد و عصبی و .... اصلااااا و ابدا ناراحت نشو همچنان قوی و با انرژی ادامه بده ؛ حال دلت رو ب حال اون گره نزن

2706