2726
عنوان

کسی هست موقع قهر شوهرش هیچوقت سمتش نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2961 بازدید | 246 پست
چت ؟؟

آره چت معمولی وسط  روز 

سلام خوبی و اینا بعد رسید به بسته ی اینترنتی و و اینا که گرون خریدم البته با پول خودم 

منم گفتم آره دیگه تو که بفکرم نیستی همین دیشب من غذا نخوردم هیچی نپرسیدی که چرا و فلان 

بعد دیگه غذارو بهونه کرد بعد لباسارو بعد چرا کفشامو واکس نزدی و اینا

یه روزی حال منم خوب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چیز دیگه هم بگم وقتی بهانه های این چنینی میگیره میاد خونه جلو روش دستمال کشی کن خونزو تمیزکن هی بنال وای خسته شدم البته غر نزنیا که بدونه شمام توخونه کارمیکنی خسته میشی 

شما یه لیست بنویس قبل ازاینکه موادغذاییت تموم بشه بده دستش بگو دوبسته بیشتر مثلا گوشت نداریم به فکرب ...

نه بابا معمولیه اتفاقا گاهی وقتا من بهش میگم برو پاهاتو بشو یا فلان کن فقط موقع گیر دادن برام وسواسی میشه وگرنه لباساش بو بگیره بشورم میگه چراشستی تمیز بود

یه روزی حال منم خوب میشه
2728
یه چیز دیگه هم بگم وقتی بهانه های این چنینی میگیره میاد خونه جلو روش دستمال کشی کن خونزو تمیزکن هی ب ...

آخخخخ اگه بدونی این چقد زرنگ و بدجنسه 😐

میگه از صبح چیکار میکردی کوه کندی

بیرون بودی و حق ندارم بگم خسته شدم 

یه روزی حال منم خوب میشه
من ازش کینه دارم خیلی تو این یکسال و نیمه خیلی آزارم داد کارم به خود زنی و خودکشی رسید اما اون آدم ن ...

توو دوران عقدتونم همین بود؟ حتی اوایل هم سرو و یخ بود؟ ازدواج سنتی یا از عسق؟

❤️همسرم❤️

حالا امشب ایده ی لباسو برم ببینم کوتاه میاد یا نه 

تف به این زندگی که باید از چه چیزایی مایه بذارم که یه مرد عوضی رو راضی نگه دارم که زندگی رو به کامم تلخ نکنه

یه روزی حال منم خوب میشه
توو دوران عقدتونم همین بود؟ حتی اوایل هم سرو و یخ بود؟ ازدواج سنتی یا از عسق؟

نه بابا اصلا این اخلاقاشو بروز نمیداد فقط یه بار سر خواهر و مادرش داغ کرد همینجوری خشکم زده بود

یه روزی حال منم خوب میشه
عزیزم همیشه تو بحثاتون و کلا ذکر یا ودود بگو خیلی خوبه وقتی ما بحث داریم تا میگم فرو فروکش میکنه عصب ...

شوهر من این ذکر و یاد گرفته بود من غر زدنی یا عصبی بودن ادا درمیورد وتند تند میگف فوت میکرد صورتم..همونجا خندم میگرف حالم خوب میشد‌‌...دلقکه بیشورر  

ازدواج سنتی پسرعمم بود مطلقه با یه بچه

چطور اخلاقای پسرعمت ازتون مخفی موند اخه؟

عزیزم خیلی سعی لازمه تا اخلاقش خوب شه.

اصلا درک نمیکنم اینایی ک میگن خوراک لوبیارو رقیق کن و لباسارو مرتب کن تا دعوا نشه، مگه ما خانومها ربات هستیم ک ب هرنحوی کار کنیم ک مبادا اقا دلخورشه و ب خونواده فحش بده؟ راهش هرچی باشه ، مطمئنا چشم بی چون و جرا نیست

❤️همسرم❤️
شوهر من این ذکر و یاد گرفته بود من غر زدنی یا عصبی بودن ادا درمیورد وتند تند میگف فوت میکرد صورتم..ه ...

خب شوهر منم دلقکه گاهی وقتا الکی ناراحتی میکردم ادا در میاورد میخندیدم کلا من آدم غر غرویی نیستم 

میگم که این روزا فقط بهونه میگیره مشکلات و خستگی و اینا

وگرنه هفته ی گذشته عالی بود

یه روزی حال منم خوب میشه
چطور اخلاقای پسرعمت ازتون مخفی موند اخه؟ عزیزم خیلی سعی لازمه تا اخلاقش خوب شه. اصلا درک نمیکنم ای ...

کلا خونوادگی اخلاق و مشکلاتشونو بروز نمیدادن از بیرون خونوادشون گل و بلبل بود وقتی واردشون شدم دیدم همش تظاهر بوده زیادم با کسی رفت و آمد نمیکردن واقعا گل گفتی اصلا مگه میشه آدم اشتباه نکنه مگه میشه غذا یه بار خراب نشه مگه میشه یه گوشه از خونه اندازه ی یه نخود خاک نمونه  مگه میشه همیشه مرتب بود مگه میشه واقعا نمیشه گاهی وقتا آدم اعصاب نداره گاهی وقتا حوصله گاهی وقتا آدم مریضه گاهی وقتا خسته واقعا نمیتونم با بیست و سه سال سن همه چیزم اوکی باشه واقعا کم میارم شوهر من آدم پرتوقعیه لباسای آد

نچنانی میخاد براش بپوشم همیشه تمیزو اراسته باشم باشگاه برم هیکلم مثه اونای تو اینستاگرام بشه صورتم جوش داره هیچی نخورم که جوش نزنه چرا قدم هامو بد برداشتم پاهات کج میشه چرا رو دستم لک شده چرا چرا چرا چرا

یه روزی حال منم خوب میشه

عزیزم نباید بزاری به دعوا بکشه.... و نزاری قهر طولانی شه هر چی زمان بگذره اشتی سخت میشه.

بعدشم باید قلق شوهرت دستت بیاد کاری کنه خودش بیاد منت کشی بالاخره زنی گفتن مروی گفتن...اما اگه خودت مقصری تو باید بری سمتش..

من اوایل زندگی چند باری دعوامون شد و قهر کردیم و بعد دو سه روزشوهرم میومد سمتم و از دلم در میورد..ولی فقط یکسال اول زندگی زیاد به مشکل بر میخوردیم و بحثمون میشد ولی خداروشکر الان خیلی وقته قهر نبودیم.الان اون یسری عادتاشو ترک کرده منم خیلی صبور و قوی شدم اوایل لوس ونازک نارنجی بودم.حالا اما نمیزارم کار به قهر بکشه همونجا موقع بحث یا غر زدنای شوهرم چشامو پر اشک میکنم و میگم خیلی ناراحتم کردی جواب بد به شوهرم نمیدم و عصبی نمیشم همون لحظه پشیمون میشه و نازمو میخره و من اونجا با صبر توضیح میدمو مشکلمون حل میشه.

اینم بگم من قهر کردنی سلام و خدافطی میکنم.غذاشو اماده میکنم ولی باهاش همسفره نمیشم همش میخوابم و چیزی نمیخورم.خودمو اذیت میکنم و اونم به غلط کردن میفته.باید بفهمی چیجوری کنترلش کنی..

2706