2726
عنوان

کسی هست موقع قهر شوهرش هیچوقت سمتش نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2962 بازدید | 246 پست
نه دیگه درسته عزیزم.بیشتر وقتا رفتار ماست که واکنش طرف مقابل رو میسازه.

من کلا یه اخلاقی دارم دوست ندارم شوهرم بهم تذکر بده بهم برمیخوره اگه غذایی دوست نداره یا رفتارمو.نپسنده همون یکبار که بهم بگه کافیه دیگه عمرا تکرارش کنم چون ازتذکر دادن بدم میاد اما دیدم یسری ازاین.گوش میگیرن ازاون یکی بیرون میکنن بلاخره اقایونم انسانن درک دارن وقتی ببینن خانمشون واقعا سنگ تموم میذاره براشون بعید میدونم رفتارای تند داشته باشن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا همه ی اینکارارو کردم عشوه لوندی وابستمم هست اما کوتاه نمیاد زبونش تلخه حرفایی موقع عصبانیت و خس ...

وقتی خستست یا مشکل داره خیلی به پروپاش نپیچ حتی شده کمتر حرف بزن سرتو گرم کن تو.اشپزخونه کلا کاریو که دوست نداره یاحرفیو که عصبانیش میکنه اون.موقع انجام نده فقط سکوت 

من کلا یه اخلاقی دارم دوست ندارم شوهرم بهم تذکر بده بهم برمیخوره اگه غذایی دوست نداره یا رفتارمو.نپس ...

دقیقا همینه.منم همینو گفتم بعد یه مدت ما رفتار شوهرمون رو میشناسیم و میدونیم چه چیزایی باعث خوشحالی و چه چیزایی باعث بحث میشه.پس به خاطراینکه حرمت خودمون حفظ بشه باید چیزایی که باعث ناراحتی میشه رو انجام ندیم.نه اینکه از حقمون بگذریم.نه.فقط مسائلی که میدونیم نتیجه اش  بحث هست رو انجام ندیم‌.اینطوری بحث پیش نمیاد.دعوا و فحش نمیشه.اعصاب خوردی نمیشه.حرمتها از بین نمیره تازه جاش احترام نسبت به همدیگه ایجاد میشه.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
2728
بخدا همه ی اینکارارو کردم عشوه لوندی وابستمم هست اما کوتاه نمیاد زبونش تلخه حرفایی موقع عصبانیت و خس ...

اقایون غرور دارن احتمالا میدونه کارش اشتباهه اما به زبون نمیاره این توقع ازش نداشته باش بگه من اشتباه کردم غرورشون نمیذاره 

من کلا یه اخلاقی دارم دوست ندارم شوهرم بهم تذکر بده بهم برمیخوره اگه غذایی دوست نداره یا رفتارمو.نپس ...

خب حالا فکر کن خورشت لوبیا درست کردم شب آبدار بود لوبیا بمونه آبش خشک میشه سفت تر میشه حالا این شب خورده خوب بوده فرداش برده داد و بیداد 

یا مثلا لباسارو شستم کم کم منتظر بودم بقیه هم خشک بشه باهم جمعشون کنم گذاشته بودمشون زیر تخت حالا بازم داد و بیداد گفتم باشه جمع میکنم باز عصر یه گیر دیگه واقعا اعصاب خورد کنه حالا یه غذا که اونجوری شده قرار نیست اینهمه غذای خوب درست کردنمو زیر سوال ببره قرار نیست خونه داریمو زیر سوال ببره اونم نه بازبون خوش

یه روزی حال منم خوب میشه
خب حالا فکر کن خورشت لوبیا درست کردم شب آبدار بود لوبیا بمونه آبش خشک میشه سفت تر میشه حالا این شب خ ...

قبل ازاینکه خوراک لوبیا روبخوره بگو لوبیا بمونه خشک میشه یا کمی رقیقش کن بحث لباسام خوب جمع کن جلو چشمش نباشه کاری نداره

خب حالا فکر کن خورشت لوبیا درست کردم شب آبدار بود لوبیا بمونه آبش خشک میشه سفت تر میشه حالا این شب خ ...

صبح که غذارو بهش میدی یاخودت رقیقش کن یا لهش بگو ممکنه سفت شده باشه کمی ابجوش بریز داخلش به قولی خودت دست پیشو بگیر که بهونه نکنه

وقتی خستست یا مشکل داره خیلی به پروپاش نپیچ حتی شده کمتر حرف بزن سرتو گرم کن تو.اشپزخونه کلا کاریو ک ...

خب شب همین کارو کردم فرداش یه چهار کلمه چت کردم بعد یهو زنگ زد هر چی از دهنش در اومد بهم گفت هر چی بهش میگم چی میگی تو درست حرف بزن انگار نه انگار منم گوشی رو گذاشتم رومیز یه ریز حرف زد و فحش و تهدید و توهین  بعدشم قطع کرد 

یه روزی حال منم خوب میشه
قبل ازاینکه خوراک لوبیا روبخوره بگو لوبیا بمونه خشک میشه یا کمی رقیقش کن بحث لباسام خوب جمع کن جلو چ ...

اینا موارد کوچیکیه که اگه مواظب نباشیم باعث بحث و دعوا میشه که از خوراک لوبیا میرسه به خانواده و ... پس میتونیم با یه مراقبت کوچیک نذاریم چنین مسائل کوچیکی باعث بحثای بزرگ بشه که از همدیگه زده بشیم.و همیشه جایگاه خودمون رو تو قلب شوهرمون بزرگ کنیم نه با بحثای الکی نسبت به هم سرد بشیم و بگیم فقط تحمل میکنم.چون اینطوری دیگه زندگی لذتی نداره.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
صبح که غذارو بهش میدی یاخودت رقیقش کن یا لهش بگو ممکنه سفت شده باشه کمی ابجوش بریز داخلش به قولی خود ...

مثلا اگه اینا خوب بود میره تلویزیونو برمیداره از رو میز بعد زیر دوتا پایه های کوچیکش دست میکشه میگه چرا اینا خاک داره تو چه زنی هستی و فلان و بهمان 

مثلا میدونه گوشت نداریم باز بعدا گیر میده چرا نگفتی من بخاطر بی پولیش چیزی نمیگم که سرخورده نشه اونوقت اون ....ای خدا 

یه روزی حال منم خوب میشه
مثلا اگه اینا خوب بود میره تلویزیونو برمیداره از رو میز بعد زیر دوتا پایه های کوچیکش دست میکشه میگه ...

شما یه لیست بنویس قبل ازاینکه موادغذاییت تموم بشه بده دستش بگو دوبسته بیشتر مثلا گوشت نداریم به فکرباش بنظرم شوهرشما خیلی منظم وتمیز  درسته؟؟وسواس نداره

2706