2726
عنوان

کسی هست موقع قهر شوهرش هیچوقت سمتش نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2961 بازدید | 246 پست
منم سکوت میکنم و خیلی وقتا جدل نمیکنم مخصوصا اگه خودم مقصر باشم......

یه بار حسرت به دل موندم بگه خودم مقصرم اصلا فکر میکنه خودش کاملا بی عیب و نقصه و من بچم و همش خرابکاری میکنم

یه روزی حال منم خوب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل همسر من میمونه 

اگه لباس خوب بپوشم به خودم برسم خونه تمیز باشه حتی اگه یه هفته هم رابطه نداشته باشیم بازم انگار نه انگار اصلا وا نمیده کوه یخیه این کاراش دیوونم میکنه

یه روزی حال منم خوب میشه
2728
واقعا چقد اینجورمردا آدمو اذیت میکنن مال من بخاطر غرورش نمیاد بعدشم میگه از قهر بدم میاد مگه میشه آد ...

آره مال منم به خاطر غرور کوفتیشه که نمیاد.

حالا خوبه مال تو از قهر بدش میاد شوهر من که از من بدتر زودتر قهر میکنه عین  زنا😠😒😐

💏
این از اول زندگی یه بار نیومده بخدا حسرت به دل موندم 

میشه شما هم انقدر نری جلو تا خودش بیاد ولی نتیجش میشه مثل ما، قهرهای طولانی که اصلا خوب نیست نسبت به هم سرد میشین

توام نرو. قهر بمون.جلوش شام بخور بهش نده.شورت بپوش جلوش راه برو.بالاخره میاد

اوووه اگه شام ندم که طلاقم میده دیگه 

حالا باشه مورد دوم رو اجرا کنم شاید اومد 

ولی ایندفه واقعا خیلی دلم ازش پره آخه گفتش وسایلتو جمع کن برو بعد شب اومد سلام کرد جواب ندادم اونم دیگه ول کرد رفت پی کارش

یه روزی حال منم خوب میشه
میشه شما هم انقدر نری جلو تا خودش بیاد ولی نتیجش میشه مثل ما، قهرهای طولانی که اصلا خوب نیست نسبت به ...

اره بدتر میشه شوهر منم اصلا کوتا نمیاد منم تازگیا خسته شدم دیگ ناز نمیکشم اونم نمیاد سمتم خیلی از هم سرد شدیم دور شدیم خیلی بده لعنت به این غرور

اوووه اگه شام ندم که طلاقم میده دیگه  حالا باشه مورد دوم رو اجرا کنم شاید اومد  ولی ایند ...

خوب عزیزم این سلام کردنش از نظر خودش یعنی معذرت خواهی.بهتر بود جواب میدادی به خوبی تا یاد بگیره هروقت قهر کردید اگه بیاد سمتت حتی با سلام کردن شما میپذیریش.چون شما محل ندادی و شوهرتون هم مغروره دیگه نیومده جلو.شوهر هرکس ویژگی های اخلاقی خاص خودشو داره که خانوم باید اونا رو پیدا کنه و با سیاست عمل کنه که قهر و ناسازگاری اتفاق نیوفته.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
اره بدتر میشه شوهر منم اصلا کوتا نمیاد منم تازگیا خسته شدم دیگ ناز نمیکشم اونم نمیاد سمتم خیلی از هم ...

ان شاءالله خدا دلاتون رو نسبت به هم مهربون کنه، همه زندگی ها پر از عشق و شادی بشه. بخدا دعای اولمه، همه ازین وضعیت جامعه ازین خانواده های متزلل داریم ضربه میخوریم. الهی که خدا عاقبت همه مونو به خیر کنه

2706