1147
648
عنوان

کسی هست موقع قهر شوهرش هیچوقت سمتش نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2134 بازدید | 246 پست
من ازش کینه دارم خیلی تو این یکسال و نیمه خیلی آزارم داد کارم به خود زنی و خودکشی رسید اما اون آدم ن ...

توو دوران عقدتونم همین بود؟ حتی اوایل هم سرو و یخ بود؟ ازدواج سنتی یا از عسق؟

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156
عزیزم همیشه تو بحثاتون و کلا ذکر یا ودود بگو خیلی خوبه وقتی ما بحث داریم تا میگم فرو فروکش میکنه عصب ...

شوهر من این ذکر و یاد گرفته بود من غر زدنی یا عصبی بودن ادا درمیورد وتند تند میگف فوت میکرد صورتم..همونجا خندم میگرف حالم خوب میشد‌‌...دلقکه بیشورر  

ولله که بی تو مرا حبس میشود این شهر...
ازدواج سنتی پسرعمم بود مطلقه با یه بچه

چطور اخلاقای پسرعمت ازتون مخفی موند اخه؟

عزیزم خیلی سعی لازمه تا اخلاقش خوب شه.

اصلا درک نمیکنم اینایی ک میگن خوراک لوبیارو رقیق کن و لباسارو مرتب کن تا دعوا نشه، مگه ما خانومها ربات هستیم ک ب هرنحوی کار کنیم ک مبادا اقا دلخورشه و ب خونواده فحش بده؟ راهش هرچی باشه ، مطمئنا چشم بی چون و جرا نیست

شوهر من این ذکر و یاد گرفته بود من غر زدنی یا عصبی بودن ادا درمیورد وتند تند میگف فوت میکرد صورتم..ه ...

خب شوهر منم دلقکه گاهی وقتا الکی ناراحتی میکردم ادا در میاورد میخندیدم کلا من آدم غر غرویی نیستم 

میگم که این روزا فقط بهونه میگیره مشکلات و خستگی و اینا

وگرنه هفته ی گذشته عالی بود

چطور اخلاقای پسرعمت ازتون مخفی موند اخه؟ عزیزم خیلی سعی لازمه تا اخلاقش خوب شه. اصلا درک نمیکنم ای ...

کلا خونوادگی اخلاق و مشکلاتشونو بروز نمیدادن از بیرون خونوادشون گل و بلبل بود وقتی واردشون شدم دیدم همش تظاهر بوده زیادم با کسی رفت و آمد نمیکردن واقعا گل گفتی اصلا مگه میشه آدم اشتباه نکنه مگه میشه غذا یه بار خراب نشه مگه میشه یه گوشه از خونه اندازه ی یه نخود خاک نمونه  مگه میشه همیشه مرتب بود مگه میشه واقعا نمیشه گاهی وقتا آدم اعصاب نداره گاهی وقتا حوصله گاهی وقتا آدم مریضه گاهی وقتا خسته واقعا نمیتونم با بیست و سه سال سن همه چیزم اوکی باشه واقعا کم میارم شوهر من آدم پرتوقعیه لباسای آد

نچنانی میخاد براش بپوشم همیشه تمیزو اراسته باشم باشگاه برم هیکلم مثه اونای تو اینستاگرام بشه صورتم جوش داره هیچی نخورم که جوش نزنه چرا قدم هامو بد برداشتم پاهات کج میشه چرا رو دستم لک شده چرا چرا چرا چرا

عزیزم نباید بزاری به دعوا بکشه.... و نزاری قهر طولانی شه هر چی زمان بگذره اشتی سخت میشه.

بعدشم باید قلق شوهرت دستت بیاد کاری کنه خودش بیاد منت کشی بالاخره زنی گفتن مروی گفتن...اما اگه خودت مقصری تو باید بری سمتش..

من اوایل زندگی چند باری دعوامون شد و قهر کردیم و بعد دو سه روزشوهرم میومد سمتم و از دلم در میورد..ولی فقط یکسال اول زندگی زیاد به مشکل بر میخوردیم و بحثمون میشد ولی خداروشکر الان خیلی وقته قهر نبودیم.الان اون یسری عادتاشو ترک کرده منم خیلی صبور و قوی شدم اوایل لوس ونازک نارنجی بودم.حالا اما نمیزارم کار به قهر بکشه همونجا موقع بحث یا غر زدنای شوهرم چشامو پر اشک میکنم و میگم خیلی ناراحتم کردی جواب بد به شوهرم نمیدم و عصبی نمیشم همون لحظه پشیمون میشه و نازمو میخره و من اونجا با صبر توضیح میدمو مشکلمون حل میشه.

اینم بگم من قهر کردنی سلام و خدافطی میکنم.غذاشو اماده میکنم ولی باهاش همسفره نمیشم همش میخوابم و چیزی نمیخورم.خودمو اذیت میکنم و اونم به غلط کردن میفته.باید بفهمی چیجوری کنترلش کنی..

1194
خب شوهر منم دلقکه گاهی وقتا الکی ناراحتی میکردم ادا در میاورد میخندیدم کلا من آدم غر غرویی نیستم&nbs ...

وقتی اون خسته و عصبیه تو زیاد بهش فشار نیار...واقعا الان مشکلات اقتصادی خیلی فشار میاره به مردا 

خودشم که اصلا آدم کاملی نیست فقط اعتماد به نفس داره یه آدم مطلقه که یه بچه هم داره زبونش انقد باید درااااز باشه رمز گوشیشو بهم نده؟ با دخترا هر و کر کنه 

چرا بعضیا قضاوت میکنن چرا فکر نمیکنن شاید حال خوشی برام نذاشته که به خودم برسم شاید تو زندگی برام کم گذاشته که دلم درد داره که نمیتونم به زندگیم برسم هزار کار درستم رو با یه کار نادرست پاک میکنه و میشم بدترین آدم روی زمین چرا فکر نمیکنن که افسرده شدم واقعا کاش بعضیا میفهمیدن

اوووه اگه شام ندم که طلاقم میده دیگه  حالا باشه مورد دوم رو اجرا کنم شاید اومد  ولی ایند ...

عزیزم اگر جواب سلام رو می دادی تشویق میشد ک قدم بعدی رو برای بدست آوردن دلت انجام بده

همیشه موقع قهر ؛ راه رو برای اشتی باز بزار 

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
خب حالا فکر کن خورشت لوبیا درست کردم شب آبدار بود لوبیا بمونه آبش خشک میشه سفت تر میشه حالا این شب خ ...

ولی عزیزم توام حق داری ادم صبرش لبریز میشه.

من هیچوقت قهر نمیکنم ولی سر سنگین میشم اونم چون قد و مغروره براش مهم نیست ک من ناراحت شدم یا ن 

هزار دفعه کوبیده به سرم یه دفعه گفته دوستت دارم ینی زبون تلخش خیلی بیشتر از زبون خوشش و مهربونیشه 

یه بچه دارم یکی دیگه حاملم میگم کاش نبود حداقل با یه بچه راحتتر میرفتم دنبال زندگیم میگه من بمیرم بچه هام باید برن پیش داداشم ینی در این حد ادمو تحقیر میکنه این حرفو دیشب زده و من از دیشب سر سنگینم باهام حرف میزنه ولی یکی درمیون جواب میدم برام‌مهم نیست حرفا و کاراش میگم خدا یجا یجوری چوبش میزنه میخوام اینقدر صبر کنم وقتی محتاجم شد بزارم برم تا بفهمه ضعیف بودن ینی چی

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
1184
عزیزم نباید بزاری به دعوا بکشه.... و نزاری قهر طولانی شه هر چی زمان بگذره اشتی سخت میشه. بعدشم باید ...

متاسفانه این اگه خودمو بکشمم توجه نمیکنه یه بار رفتم قرصارو ریختم تو لیوان که بخورم پشتشو بهم کرد فهمیدم حتی اگه بمیرمم براش فرقی نمیکنه گریه هم که اگه خون گریه کنم بازم محل نمیذاره انقد از زندگیه قبلیش تجربه کسب کرده که هیچ ترفندی نمیشه به کار برد حتی اگه لخت جلوش راه بری انگار نه انگار

کلا خونوادگی اخلاق و مشکلاتشونو بروز نمیدادن از بیرون خونوادشون گل و بلبل بود وقتی واردشون شدم دیدم ...

عزیز دلم واقعا شوهرت خیلی اذیتت میکنه من حرصم گرفته..ایده لباسو نرو خودتو کوچیک نکن..اراسته باش یه لباس خوشگل بپوش ولی طوری که همیشه هستی سوال پرسید جواب بده اما کوتاه سرسنگین ب روش نخند محلش نده..همون خودتو کوچیک کردی خیلی پرروشده باید یاد بگیره آدم شه

من هیچوقت قهر نمیکنم ولی سر سنگین میشم اونم چون قد و مغروره براش مهم نیست ک من ناراحت شدم یا ن  ...

منم اگه پستی میذارم فقط میگم یه روز میرسه جامون عوض میشه واقعا گریه م گرفته دیگه دلم شکسته نمیدونم چرا خدا نمیبینه اشکامو 

اون زنش بچه رو گذاشت و فرار کرد از دستش از بچش گذشت به منم میگه برو برام مهم نیست تو هم با اون هیچ فرقی برام نداری فکر نکن برام مهمی در صورتیکه فکر میکردم منو دوسم داره وقتی حرفای دیروزش یادم میاد قلبم درد میگیره همیشه این حرفارو بهم زده و صبوری کردم گفتم درست میشه پس کو خدایی که گفته صبر کتید آخه دیگه تاکی

شوهر منم اوایل عادتای بدی از خونه مامانش اورده بود سال اول ادم شد رفیق بازیاشو گذاشت کنار الانم اگه من اجازه بدم میره..راه ب راه قلیون میکشید درستش کردم..خیلی تنبل بود الان لاقل کارای خدشو انجام میده...باید کاری کنی که عوض شه ولی کارت واقعا سخته..

عزیز دلم واقعا شوهرت خیلی اذیتت میکنه من حرصم گرفته..ایده لباسو نرو خودتو کوچیک نکن..اراسته باش یه ل ...

چون میدونست دوسش دارم میدونست بچم بی تجربم از بس دختر بازی کرده دیگه تموم حرکاتمو میدونه که به چه دلیله واقعا بزرگترین  اشتباه زندگیمه که نمیشه پاکش کرد حتی نمیشه بهترش کرد

1178