1147
648

من شوهرم موقع بحث هر چی از دهنش درمیاد و به فکر کثیفش میرسه بهم میگه ینی بدترین چیزاها 

که به سنگ بزنی آب میشه بعد توقع داره ناراحتی و قهر نکنم واقعا گاهی وقتا شدت ناراحتیم زیاد میشه و باهاش حرف نمیزنم اما هیچوقت نشده بیاد و نازمو بکشه کم آوردم

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بهش هزاربار گفتم وقتی اینجوری میکنم بیا باهام حرف بزن قلقلکم بده شوخی کن تا آشتی کنم تا ناراحتیم رفع بشه اما اون بخاطر عقاید مزخرفش نمیاد سمتم حرف نمیزنه حتی نگاهمم نمیکنه انگار من مقصرم هیچوقتم تقصیراشو گردن نمیگیره

1158

شوهرمن بد دهن نیست اما اصلا تا به حال نازمو نکشیده موقع قهر 

من قهر کنم اون زودتر از من قهر میکنه😒

❤ خدا جونم! ❤                                                               نگاهتو از روی من و عشقم و زندگیم برندار                              خودت مراقب هممون باش❤
1125
شوهرمن بد دهن نیست اما اصلا تا به حال نازمو نکشیده موقع قهر  من قهر کنم اون زودتر از من قهر می ...

واقعا چقد اینجورمردا آدمو اذیت میکنن مال من بخاطر غرورش نمیاد بعدشم میگه از قهر بدم میاد مگه میشه آدم قهر نکنه اگه نه پس چیکار کنم 

اگر هم خودش بیاد بعد از کتک و... من باید حافظم پاک شه از اتفاقاتی که افتاده😏

باز خوبه میاد حالا این کتک نمیزنه ولی حرفاش از صدتا کتک بدتره البته دوسداره بزنه ولی من سکوت میکنم کوتاه میام چیزی نمیگم که کار به زد و خورد نکشه

1167
واقعا چقد اینجورمردا آدمو اذیت میکنن مال من بخاطر غرورش نمیاد بعدشم میگه از قهر بدم میاد مگه میشه آد ...

آره مال منم به خاطر غرور کوفتیشه که نمیاد.

حالا خوبه مال تو از قهر بدش میاد شوهر من که از من بدتر زودتر قهر میکنه عین  زنا😠😒😐

❤ خدا جونم! ❤                                                               نگاهتو از روی من و عشقم و زندگیم برندار                              خودت مراقب هممون باش❤
835