2737
2734
عنوان

به كاربري شعله خاموش اعتنا نكنيد داره گداييي ميكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1448 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش میشد فیلم گذاشت اینجا که تمام کلمات رو واضح میگه البته یکی از اشناهامونم باز دندون بچه رو کشیده اون نمیتونه کلمات رو واضح بگه که از نظر من باید بره گفتار درمانی ربطی به دندون کشبده شده اش نداره

2731
بچه ها میتونین برین ۱۰ صفحه ی اخر رو بخونین همه رو‌کردیم ایشون جواب نداره بده واضحه دیکه راه حل ...

بخدا اومدم پول بریزم پیامای شمارو دیدم منصرف شدم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
بخدا اومدم پول بریزم پیامای شمارو دیدم منصرف شدم

این چیزیه ک من میدونستم

حداقلش این بود بگه 

میرم دانشگاه دیگه پول‌نریزین

بعد یه روز تایپک میزد رفتم یه چرت و پرتی میگفت

نکه از الان مقاومت کنه 😂😂

یادم تورو فراموش..
2738
کاش میشد فیلم گذاشت اینجا که تمام کلمات رو واضح میگه البته یکی از اشناهامونم باز دندون بچه رو کشیده ...

چی  گفته؟!

من پدرم جراح فک و‌صورتت یه نیم ساعت دیگه بیدار میشه زنگ میزنم میپرسم ازش

بگو چی گفته و دندون کشیدن میخوای بپرسم ازش؟

یادم تورو فراموش..
چی  گفته؟! من پدرم جراح فک و‌صورتت یه نیم ساعت دیگه بیدار میشه زنگ میزنم میپرسم ازش بگو ...

😕سوالی نداشتم

گفتم دندونای جلوی دخترم رو کشیدم قبلا تو تاپیک اون خانم بچه ها گفته بودن اگه ببری دندونای دخترتو بکشی مشکل تغذیه یا حرف زدن پیدا میکنه دارم میگم من کشیدم و دخترم مشکل نداره خدا رو شکر

چی  گفته؟! من پدرم جراح فک و‌صورتت یه نیم ساعت دیگه بیدار میشه زنگ میزنم میپرسم ازش بگو ...

از باباتون برا من بپرسید فکم کلیک داره 😀یک اوضاعی دارم با این فک 

یه بار دکتر رفتم گفت باید عمل شه

2706