2733
2734
عنوان

ببایین بگین چکارکنم

207 بازدید | 17 پست

سلام الان یه خرده پول جور کردم با بدبختی اماهمش ماشینا داره لحظه ای بالا میره بنظرتون بخرم یانه؟؟چون ماشین برای ما واجبه واجبه اگ ارزون میشع ک نخرم تابستون یه خرده دیگ جمع کنم بعد بخرم

خدایا شکرت

بنظرم ک نخر 

الان نزدیک عیده قیمتا خیلی بالاست

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
بنظرم ک نخر  الان نزدیک عیده قیمتا خیلی بالاست

یعنی بعد عید ارزون تر میشه؟؟اخه خونه مامانم دوره از ما عید میخاییم رفت و امد کنیم همش اڌیتیم یه دوباری هم تصادف کردم سراین موضوع

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بخر اگه صبر کنی تا تابستون گرونتر میشه

ما میخاستیم ماشینمونو مرداد عوض کنیم من انقد دست دست کردم چند ماه بعد همون ماشین که مدنظرمون بود ۵ - ۶  میلیون رو قیمتش اومد

تو این مملکت هرچیو زودتر بخری بهتره

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.
2731
الان بخر اگه صبر کنی تا تابستون گرونتر میشه ما میخاستیم ماشینمونو مرداد عوض کنیم من انقد دست دست کر ...

بخدا همینم جور کردم با بدبختی طلاهامو فروختم قرض کردم البته ماشینو برای خودم میخام بخرم و بنام خودم...کار اشتباهی ک نمیکنم ن

خدایا شکرت

آخه پراید۸۸و کی میخره۲۶ میلیون.همه چی گرون میشه و ماشین ارزش نداره .باز خودت میتونی اگ داری بخر قیمتا با سرفت نور میرن بالا به عید و اینا ربطی نداره

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉
یعنی بعد عید ارزون تر میشه؟؟اخه خونه مامانم دوره از ما عید میخاییم رفت و امد کنیم همش اڌیتیم یه دوبا ...

نفس جان ما پارسال همین موقع خاستیم بخریم هر بنگاهی رفتسم گفتن بخرید بخرید بخرید بعد عید مردم میرن مسافرت ماشین میخرن ماشینها گرون میشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
آخه پراید۸۸و کی میخره۲۶ میلیون.همه چی گرون میشه و ماشین ارزش نداره .باز خودت میتونی اگ داری بخر قیمت ...

همون پراید اشغالو میخام بخرم ک حالمم ازش بهم میخوره

خدایا شکرت
2738
بخدا همینم جور کردم با بدبختی طلاهامو فروختم قرض کردم البته ماشینو برای خودم میخام بخرم و بنام خودم. ...

اگه پولت میرسه حتما بخر اصلا کار اشتباهی نمیکنی

قیمتا بازم بالاتر میره پایینتر نمیاد 

نفس جان ما پارسال همین موقع خاستیم بخریم هر بنگاهی رفتسم گفتن بخرید بخرید بخرید بعد عید مردم میرن مس ...

خیر نبینن تا میام پول جمع کنم گرون میکنن....الان از یه نفر۵یا۶ساله پول میخام بهم نمیده هرکار میکنم ک بتونم یه ماشین بهتر بخرم

خدایا شکرت
همون پراید اشغالو میخام بخرم ک حالمم ازش بهم میخوره

پراید بخر چند سال بعد ایشالله به ماشین بهتری تبدیلش کن 

ام وی ام هم ماشین خوبیه ها روش فکر کن اگه برای خودت میخای mvm110 ماشین زنونه ای هستش تقریبا همپای پرایده قیمتش

اگه پولت میرسه حتما بخر اصلا کار اشتباهی نمیکنی  قیمتا بازم بالاتر میره پایینتر نمیاد

یه پراید الکی میتونم بخرم اونم میگم حداقل تا خرید میرم از سرما پهلو درد نمیشم کرایه های ماشینم ک داغونم کرده بخدا هر دفعه۳یا۴۰تومن 

خدایا شکرت
پراید بخر چند سال بعد ایشالله به ماشین بهتری تبدیلش کن  ام وی ام هم ماشین خوبیه ها روش فکر کن ...

اره برای خودم میخام عزیزم...باشه گلم ببینم قیمتش ب پولم میخوره چون خیلی گرون شده همه چی

خدایا شکرت
دقیقا منم مشکل تورو دارم الان میخوام بخرم ولی داره گرون میشه امروز ایران خودرو و سایپا فروش فوری زدن ...

پس بخرم هرچی ک بود برای ماشین مد نظرم ۳تومن کم دارم اون بنده خدام ک بهش پول قرض دادم نمیده حالا باهمین پول کمم میخرم چکارکنم

خدایا شکرت
2706