2733
2734
عنوان

چرا اين سايت بلاک نداره 😑

161 بازدید | 22 پست

یکی از باگ های این سایت اینه بلاک نداره تا آدم مجبور نشه آدم هایی که الکی ریپلای میکنن و بهت توهین میکنن رو تحمل کنی !

وقتی هنوز یاد نگرفتیم به نظرات هم احترام بذاریم باید ابزار مقابله با آدم های مزاحم رو هم‌داشته باشیم دیگه 😐  

یه نظر ساده میدی کلی تهمت و توهین تا سه روز ریپلای میکنن .. 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

به جز بلاک باید آنلایک هم اضافه کنن😕

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی هر کی نظرشو میگه نظراتم متفاوته

یعنی چییی هی ریپلای 

بابا از نظر من خوشت نمیاد رد شو 

خوشت اومد لایک کن

یعنی من ی نظر دو هفته پیش دادم هنوز واسش ریپلای میشم😁😁

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2728

بلاک نداره خودت دایورت که داری 😒

بزن همونجا

😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
کاش بلاک‌بود واقعا منم دیروز ب این فکز بودم ک بشه کسی رو بلاک کنی نه کامنتی  رو برات بزاره نه ...

آره دقیقا ، بخصوص من که اهل کل کل نیستم حالا یکی یه جواب دندان شکن میده میتونه از خودش دفاع کنه من ولی سکوت میکنم حوصله بی ادبی هاشون رو ندارم نهایت واکنشم اینه اگه سه دقیقه نگذشته باشه برم کامنتم رو حذف کنم 😑 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2738
خدایی هر کی نظرشو میگه نظراتم متفاوته یعنی چییی هی ریپلای  بابا از نظر من خوشت نمیاد رد شو&nb ...

فقط باید خدا خدا کنی تاپیک بترکه وگرنه ول کن نیستن 

بعد مثلا جای دیگه هم میبینی اش فقط گزینه بلاک میتونه آرومت کنه 

بلاک نداره خودت دایورت که داری 😒 بزن همونجا 😒

یعنی چی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
خب میتونی کسی ک تواعلانات جوابتوداده رونادیده بگیری..

تهمت میزنه یعنی قشنگ تهمت زده ها ! فقط یه جمله نوشته بودم اونم اسی خودش ج نداد این هر چی خواست نوشت 😳

یعنی چی

هیچی ننه تو فکرش نرو😩

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
تهمت میزنه یعنی قشنگ تهمت زده ها ! فقط یه جمله نوشته بودم اونم اسی خودش ج نداد این هر چی خواست نوشت ...

بیخیال بزار عقده هاشونو اینجاخالی کنن تو دیگه نگاه نکن ب جوابشون 😄

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡
2706