2737
2734
عنوان

یک هفته بعد از فیبروز ابرو

169075 بازدید | 93 پست

سلام خانوما من یکهفته پیش ابروهامو فیبروز کردم ولی بد از یک هفته تمام خطها پاک شدن و یه سایه ی کمرنگ اطراف ابروم فقط مونده

کیا تجربه دارن لطفا راهنمایی کنین

هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.

منم 4 روزه میکرو بلدینگ کردم بهم گفت بعد یکهفته میری حموم ...میریزه بهم میخوره و اصلا نگران نباش بیا ترمیم😞

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
منم 4 روزه میکرو بلدینگ کردم بهم گفت بعد یکهفته میری حموم ...میریزه بهم میخوره و اصلا نگران نباش بیا ...

پس چرا به من یکماه دیگه وقت داده؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم 4 روزه میکرو بلدینگ کردم بهم گفت بعد یکهفته میری حموم ...میریزه بهم میخوره و اصلا نگران نباش بیا ...

میشه عکس ابروهات بذاری

انتظارت آخر مرا میکشد نمیدانستم مادر شدن اینقدر سخت باشد💔
پس چرا به من یکماه دیگه وقت داده؟؟؟

به منم گفته بود یکماه دیگ6 ترمیم داره ولی وقتی کار کرد رو ابروم گفت 2 هفته دیگه بیا

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2738
من یک هفته پیش فیبروز کردم کامل پاک شده دنبالش عین ژاپنیا شدم 

وای یعنی برنمیگرده دیگه؟؟ من 750 پول دادم

چرا تا دو سه هفته دیگه دوباره تیره تر میشه نگزان نباشید اما حتما برای انجام این کارها سالن های شناخته شده برید هم از نظر بهداشت و تمیزی هم مدل کارشون

من پیش مریم حمزه ای انجام دادم فوق العاده راضیم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
چرا تا دو سه هفته دیگه دوباره تیره تر میشه نگزان نباشید اما حتما برای انجام این کارها سا....

مطمئنی؟

خودش هم بهم گفت این رنگا میریزه و بهش میگن سکته ی مویی اصلا نترس دوباره برمیگرده

اما من نگاش که میکنم میگم آخه روی چه حسابی دوباره تیره میشه

به نظرت واسه ترمیم میتونم برم سالن مریم حمزه ای؟ قبول میکنن؟

2706