عنوان

خیلی گریه کردم امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 23 پست
منم ارزو دارم برم یه مغازه فقط یه لباس بدون فکر کردن به پولش بگیرم خستم از لباس های ارزون وجنس بی کی ...

فقط دوسال هرروز دانشگاه دولتی با یه مانتو میرفتم

بابام دوتاخونه داش

کار میکرد

ولی نمیزاشتن بهم برسه

افسرده وتنها بزرگ شدم

چیا ک نکشیدم

خدا به داد همه برسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ارزو دارم برم یه مغازه فقط یه لباس بدون فکر کردن به پولش بگیرم خستم از لباس های ارزون وجنس بی کی ...

با شوهرت مشکل داری اون چرا نمیخره ؟؟؟مردا چشون شده همش سر ناسازگاری دارن  

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  
با شوهرت مشکل داری اون چرا نمیخره ؟؟؟مردا چشون شده همش سر ناسازگاری دارن  

میگه ندارم فقط برای من بعد میرم اپ تراکنش برای باباش هفته دویست رفته برای یه مفت خور اشغال 

2731
فقط دوسال هرروز دانشگاه دولتی با یه مانتو میرفتم بابام دوتاخونه داش کار میکرد ولی نمیزاشتن بهم بر ...

منم افسردم از خودم بدم میاد بلانسبت عین حیوون برای جای خواب غذا التماس کنم

منم افسردم از خودم بدم میاد بلانسبت عین حیوون برای جای خواب غذا التماس کنم

اگ داره ک کارتشو بردار برو خرید کن گور بابای مردی ک پول نده مجبور شی اینجوری ازش بکنی

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  
اگ داره ک کارتشو بردار برو خرید کن گور بابای مردی ک پول نده مجبور شی اینجوری ازش بکنی

جراتشو ندارم جووون کتک خوردن ندارم میده ولی هیچ کاری نمیشه کرد با منت دعوا جاش دوبرابر ازبابام باید بگیرم براش یه ماشین داغون غرورم خورد شده 

جراتشو ندارم جووون کتک خوردن ندارم میده ولی هیچ کاری نمیشه کرد با منت دعوا جاش دوبرابر ازبابام باید ...

فقط میتونم بگم خدا هدایتش کنه سر عقل بیارتش