2726
عنوان

خیلی گریه کردم امروز

707 بازدید | 23 پست

دلم سوخت تو نت با یه دختر خانمی همسن خودم آشنا شدم بعد صحبت که کردم باهاش باباش یه کارگر بود بعد خیلی سوال ازم کرد گفت خونتون کجاست من گفتم فلان جا گفت خوشحالت که اونجا زندگی می کنی گریه ام گرفت سریع بهش گفتم نه عزیزم خودمون خونه نداریم  خونه اجاره هستیم همین ماه نزدیک بود صاحب خونه بیرونم ن کنه  آرزوش بود جا من باشه ولی من آرزوم بود که آخرین مد باشم تنها دغدغه..... 

اربببذررررلللررررللل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من آخرشو نفهمیدم آرزوت بود چی میشد؟

امضات ی مشکلی نداره؟زیر دروربین؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
منم خیلی گریه کردم امروز

منم 😢چشام خون افتاده

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  

منم ارزو دارم برم یه مغازه فقط یه لباس بدون فکر کردن به پولش بگیرم خستم از لباس های ارزون وجنس بی کیفیت کف پام داغون بس که کفشام اشغال پاهام هم یخ کرد امثال نداشتم شلوار بخرم تنگ بود نمیشد زیرش هم پوشید دیروز هم از نگاه ادم ها به خودم که مانتو تنم بود تو سرما خجالت کشیدم هم بابام وضعش خوبه شوهرمم میتونه بخر ولی انگار مهم نیستم 

توروخدا اونایی که دستشون به دهنشون میرسه کمتر خرج خودشون کنن مثل حوری و پری نیان توخیابون من که زنم حسودیم میشه چه برسه به پسرای مجرد که شرایط حتی ازدواجم ندارن

تیکرم شروع شد اما من باردار نشدم ...خدا 4 سال بس نیس؟!
2706