2733
2739
عنوان

کیا منتظر نی نی ان😢

118 بازدید | 23 پست

دیگه کم مونده یه سال بشه ک منتظرم واقعا کم آوردم هر روزم پر از غم و گریه است خیلی دلم گرفته خدا چرا منو لایق مادر شدن نمیدونه😔😔😔

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ومن 

امشب 

هوس بچه دارم 

خیلی کاش بود 

کاش یه بچه الان بغلم بود کاش 

خدایاااا خستمه 😔

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

من 

یه سال که چیزی نیست فعلا برا ناامیدی زوده عزیزم

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
ایشالا تا قبل از سال جدید دلتون شاد شه

ممنونم ولی خیلی ناامید شدم😢😢

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2738
ومن  امشب  هوس بچه دارم  خیلی کاش بود  کاش یه بچه الان بغلم بود کاش  خ ...

😢

من  یه سال که چیزی نیست فعلا برا ناامیدی زوده عزیزم

واسه من اندازه ی ده سال گذشته اخه هیچ مشکلی هم نداریم نمیدونم چرا نمیشه😔😔

منم کم کم داره یکسال از سقطم میگذره خبری از نی نی نیست جز بی بی چک منفی یا مثبت کاذب بچه همسایمونو ...

منم وقتی میبینم شوهر بچه های داداششو بغل میکنه و محبت میکنه نمیدونم چرا یه جور میشم 😭😭😭

واسه من اندازه ی ده سال گذشته اخه هیچ مشکلی هم نداریم نمیدونم چرا نمیشه😔😔

خداروشکر که مشکلی ندارین 

همین نامیدی و احتمالا استرس زیاد و اینکه اینقدر فکرتو مشغول کرده خودش باعث میشه دیرتر باردار بشی 

توکل به خدا کن بسپر به خودش و قرآن بخون و یه مدت از فکرش بیا بیرون میدونم سخته اما میشه ان شاءالله به زودی باردار میشی 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
منم دوس دارم ولی نشد دارم دیوونه میشم بمن تو ۳۵ هفته مرد

واسه منم تو 23 هفته مرد الانم باردار نمیشم خیلی خسته ام. هم دلم بچه میخواد هم خسته شدم از خواستنش 

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا
2706