2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با گذشت ۵ سال و ازدواج سه سالم به هیچ عنوان یه تار موی شوهرمو هم با اون عوض نمی کنم، خدا رو شکر که نرسیدم

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
2728
فرض کن شوهرشم بگه هر طور خودت خواستی رفتار کن میخوام ببینم خودشون حاضرن بیخیال شوهرشون بشن

هممم ولی بزار منی ک تجربه ای مشابه دارم بت بگم ، همیشه آدمی که عاشقش بودی در گذشته و نشد باهاش باشی اونی نیس که فک میکنی ! گاهی وقتا این نرسیدنا به نفع آدمه 

یه عکس یادگاری زیر دوربین مرگ با عزرائیل دارن همه 

به هیچ وجه.

اصلا و ابدا.

اگه دوستم داشت نمیرفت . نمیخوام هفتاد سال سیاه برگرده.

چقدر خدا دوستم داشت که چشمای کورمو باز کرد .

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2738
هممم ولی بزار منی ک تجربه ای مشابه دارم بت بگم ، همیشه آدمی که عاشقس بودی در گذشته و نشد باهاش باشی ...

دقیقا

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

من به چیزایی که باین کارم ازدست میدم وبدست میارم سبک سنگین میکنم منظورم معنویاته...اینکه چرااول باعشقم ازدواج نکردمم رودرنظرمیگیرم....این وسط برم پیه عشقم...همسرم فعلیم تکلیفش چیه؟! اگه خنواده هم مشکلی نداشته باشن دلیل بردرستیه کارم نیست...دل وزندگی یه مرد این وسط له میشه اگه بچه ای درکارباشع ایندش تباه میشع...ایناوخیلی چیزیایه دیگه هست...ازطرفی اگه باون عشقم بخوام ازدواج کنم..خب ازخودم میپرسم چراباهاش ازدواج نکردم؟؟؟ دلایلم واقعی وصادقانه بایدباشع....وقتی ازدواج کردم نمیتونم به راحتی وقتی همسرفعلیم مشکلیم نداره فقط بفکرخودم باشم...

جل الخالق

کاربر آقاست،، کاربرآقاست، کاربرآقاست،،دقت کن،، لایک میکنی، ریپلای میکنی،دقت کن ، عزیزم میگی ، خواهر میگی دقت کن، بعد نیا قر و فر بریز نمیدونستم!! چون جوابت نمیدم ،، چرا حسودیت میشه خانم متاهل ،دخترخانمی جوابم رو میده یا میاد خصوصیم!سرت تو کارخودت باشه دیگه ، ناراحت نباش کسی با من دوست نمیشه،اصلا فکر کن من میخوام تو دنیای مجازی دوس دختر داشته باشم(این قسمت مجردها دقت کنناااا نخ دادم زیرپوستی شما کار خودت بکن دوستی بفرست فقطم تهران سمت بالا   تاپیک جالب بود تگ کنید  ) ، ازین ک بالاتر حرفی نیست پس بیخیال من شین دیگه لطفا)کامنت میزارم ترک تاپیک میکنم ریپلای میکنی میام میخونم میگی چرا اومدی!!!!؟؟؟ از عاقبت فرار از مدرسه ست ک‌اینجام هی نگو علاف بیکار ، مرد الان باید سرکار باشه!! چیزی بنام شخصیت مانع هست ک بخوام جواب بعضیاروبدم،، بما ک میرسه میشی امامزاده فرزند پیغمبر،، واه واه النگوهات نشکنه !!!!خسته شدم خدایا بسه دیگه!!!،**‏با همه صدف طاهریانی ، با ما آزاده نامداری؟ (آرزوی شخصیم: تاپیک راهنمایی از مرکز خرید درمورد سیسمونی دخترپسر دوقلوم البته بعد پیدا کردن مادرش)
نه فقط میخوام ببینم اونایی که قبلا شدیدا عاشق بودن و بهش نرسیدن حاضرن این کارو کنن یا نه

ببین استارتر جان. من یه روزیاز وفاداری زبون زد دوستام بودم. سه سسسال یکیو دوس داشتم به حد مرگ میپرستیدمش هیچ وقت حتی بذهنم خطور هم نکرد ک آیندم با اون نباشه. ولم کرد بی خبر تو سال تحویل سال ۹۵جواب سال نو مبارک رو نگرفتم. یک سال زجر کشیدم از نبودنش و بی خبری من ک شب بدون حرف زدن باهاش خوابم نمیبرد تا صبح. بعد از ی سال برگشت گفت بدون تو نمیتونم برگرد التماس عالمو کرد سعیمو کردم برگردم اما دیدم دیگه نمیتونم مث یه عاشق کور بهش نگاه کنم. دیگه عیباش عذابم میداد دیگه دلسرد شده بودم. تمومش کردم. الانم گاهی یادش میوفتم اما ن با حسرت فقط و فقط با شرمندگی از گذشته خودم. بیشتر از اون شوهرمو دوس دارم اون احمقانه بود اما شوهرم یه مرد واقعیه 

2706