2733
2734

فرقي نميكنه عشقتون ميتونه همسر يا مادر يا پدر يا فرزند يا هركسي باشه 

يه انرژي بالا و مثبت براش بفرستين تا هم حال دل اون و هم حال دل خودتون عالي بشه😍😍

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

چه تاپیک خوبی الان داشتم چهار اثر رو میخوندم 😍

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولم خودم ميگم عاشقتم همسرم با تمام وجودم دوست دارم😍😍😍 

هركي اومد انرژي بده 

شب همگي خوش

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2731

خب چی بگیم ☺️

اول خودتون بگین تا من فکر میکنم 😃

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

عشقای من 😍

مادر و پدر و برادر و همسرم 😍😍😍😍

عاشقتووووونم خییییییلی زیااااااد 

امیدوارم هیییییچ وقت غم و غصه هاتونو نبینم

امیدوارم همیشه ی همیشه کنارم باشید و کنار هم باشیم

😍💙💜💚❤❤💚💜💙💙💜💚❤❤💚💜💙

2738
چجوری

جور خاصي نداره به كسي كه دوسش داري ابراز كن همينجا 

عشقتو فرياد بزن تا انرژي مثبتش به خودت برگرده و خودت بشي يه منبع از عشق و محبت

الان جای  دیگ خوابه اس بدم یا بزنگم کلمو میکنه میگ چرا بیدارم کردی باید ساعت چهار صبح پاشه 

برا ما هم دعا کنین که پیش هم بخوابیم الاقل هر هشت شب دو شب خونس اونم صبح ستاعت پنچ باید بره خیلی سختی میکشه دلم نمیاد بیدارش کنم

خب چی بگیم ☺️ اول خودتون بگین تا من فکر میکنم 😃

من گفتم اولش ببين 

مثلا چی؟ استیکر و دوست دارم تکراری شده 

هرجوري ابراز كن تا خودت نفعشو ببري

2706