2726

پیش بینی قیمت طلا؟؟؟؟؟

بچه ها میخام النگو مو عوض کنم 

یه تک پوش دارم که خراب و فرورفته شده و میخاستم با طلای دست دوم عوض کنم

الان طلا به صرفه ست بخرم یا صبر کنم؟؟؟

گرون شده یا گرون خواهد شد؟؟؟؟

اینور  سال بخرم بهتره یا بزارم اونور سال ۹۸؟؟؟

خیلی مهمه میشه جواب بدین؟

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

فعلا ک گرون شده بنظرم گرون ترم میشه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان که شد گرمی ۴۲۲...اوضاع اقتصادی هم ابدا قابل پیش بینی نیست ..ولی طلای دست دوم بخری که قطعا بهتره و اگه بعدا تغییر نرخی باشه کمتر ضرر میکنی

خوشا بحال کسیکه ایمان و اعتمادش را به من از دست ندهد.
الان که شد گرمی ۴۲۲...اوضاع اقتصادی هم ابدا قابل پیش بینی نیست ..ولی طلای دست دوم بخری که قطعا بهتره ...

میخام ببینم الان بخرم یا صبر کنم

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
طلا گرون شده امروز بین ۴۰۸تا۴۲۲هرگرم طلا ۱۸ عیار رفته احتمال زیاد گرونتر هم میشع 

یعنی بخرم یا صبر کنم

پایین میاد ؟

2706