2737
2734
عنوان

ته خط رو تجربه کردین؟

600 بازدید | 89 پست

تا حالا شده به ته خط برسین و دیگه زندگی براتون هیچ معنی ای نداشته باشه؟

حس و حالتون چجوری بود؟

چجوری خودتونو حالتونو بهتر کردین؟

واقعا به پی باید دلخوش بود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رسيدم و باشگاه واسه اولين بار تو عمرم رفتم و اين تونست من رو نگهداره وگرنه ده بار خودكشي ميكردم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

آره ولی تحمل کردم گذشت  ... جوری ک چشمام لیزیک کرده بودن باز از گریه یک شماره ضعیف شد ... صبح تا شب فقط اشک ....

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2738

اوووم 

آره متاسفانه، البته ته خط من روزمره وتکراری شدن زندگیم بود 

به یک جایی رسیدم که واقعا زندگی رو با مرگ برابر میدیدم هدفی نداشتم هر روزم مثل دیروز ، ولی خودم به خودم کمک کردم حالم رو خوب کردم 😁

ولی اینجوری که بگم دعوا کردم با کسی و زندگیمو ته خط دیدم و... نه تجربه ندارم

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

یه سردرگم که تنهای تنها بود و کلا درگیر یه بعد متفاوتذتز زندگی ولی تمام تلاشمو کردم که ازش خلاص شم ، فقط به یه دلیل اینکه لیاقتم بیشتر ازاینه و قوی تر از این حرفام ، ازش گذشتم و حالا ک ب گذشتم فک میکنم ب خودم افتخار میکنم ک جا نزدم

یه عکس یادگاری زیر دوربین مرگ با عزرائیل دارن همه 
2706