2733
2734
عنوان

کسی به بچه یک ماه ونیمه شربت سیتریزین داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7389 بازدید | 19 پست
آره متخصص اطفال داد.الان یک ماه و نیمه س،به شوهرم گفتم نمیدم بهش فقط قطره بینی،نهایتا دو روزم آنتی ب ...

بنظرم از یه دکتر دیگه بپرس فعلا بده داروشو فردا دوباره ببر متخصص دیگه ببین چی میگه خیلی کوچیکه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله اونهمه داروی قوی به بچه یک ساله نمیدن چه برسه به ۱ماهه فردا پیش پزشک متخصص دیگه ببر.من به پسرم تا دو سالگی حتی شربت سرما خوردگی هم نمیدادم دوستم داروسازه میگفت سعی کن تا ۵سالگی به بچه سرما خوردگی ،دیفن هیدرامین،سیتریزین ندی همشون عوارضهای سنگینی دارن مگر واقعا لازم باشه

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
ببخشین بچه زیر شش ماه

دخترم چهارماهه سرما خورد دکتر واسه اش نوشت .ولی من ندادم ، با بی بی کلد واسپری دکوسالین و بخور سرد گذروندم ولی فکر کنم از اون بدتر انتی بیوتیک هست ، به نظرم به به متخصص دیگه هم نشون بده ضرر نداره 

2728
والله اونهمه داروی قوی به بچه یک ساله نمیدن چه برسه به ۱ماهه فردا پیش پزشک متخصص دیگه ببر.من به پسرم ...

میدونم ولی خیلی سرماش شدیده پیش هرکی ببرم بستری میکنه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر