2733
2734
عنوان

دارو لاغری

269 بازدید | 23 پست

خواهش یه قرص لاغری معرفی کنید که خودتون استفاده کرده باشید .من پارسال ریداکتیل گرفتم عالی بود .ولی امسال گرفتم اصلا به درد نخورد نیم کیلو هم کم‌نکردم .

ورزش.رژیم

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

من با ایزی اسلیم تو ۳۵روز ۶کیلو کم کردم. اشتهارو کم میکنه باعث میشه کم کم معده جمع شه.دیگه نباید پرخوری کنی بعدش.مثلا من بعضی روزا نخوردم اصلا ولی غذام خیلی کم بود یعنی میلم نداشتم.

🌸❤🌸دخترم آیندم با تو دیدنیه🌸❤🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نخوردن. غذامو خیلی کم کردم حدود ده کیلو لاغرشدم خداروشکر الان شوهرم میگ دیگ لاغرتر نشو. یکم شکمم مون ...

صورتت اب نشد توچندوقت کم کردی من یک ماه چهارکیلو

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد

فلوردو گرفتم گیاهی بود از عطاری هم خریدم ۴۰ تومن ۶۰ تایی بود ۲کیلو و نیم هم تو یه ماه کم کردم جلوی اشتهای کاذب رو هم گرفت باعث شد ریزه خواری نکنم ملین هم بود هیچ مشکلی هم پیدا نکردم افراد داری کم خونی بعد از غذا باید بخورن

کامل گفتم ک هی سوال نپرسید😐

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  
2738
من با ایزی اسلیم تو ۳۵روز ۶کیلو کم کردم. اشتهارو کم میکنه باعث میشه کم کم معده جمع شه.دیگه نباید پرخ ...

فقط قرص رو خوردی یا کنارش هم ورزش و پیاده روی و غیره هم انجام دادی؟؟؟

از کجا خریدید؟

از یکی از آشناهامون عطاری دارن برام اورد تقلبیش اخه زیاده. ۲۵۰خریدم ماه پیش .الان از قیمت خبر ندارم.

بلوبری هم عالیهههه ولی گرونه ۳۰تاییش ۶۰۰تومنه ولی تا ۱۵کیلو کم میکنه.من دمنوششو میخورم واقعا خوبه قرصش فک کنم محشر باشه

فقط قرص رو خوردی یا کنارش هم ورزش و پیاده روی و غیره هم انجام دادی؟؟؟

بعضی روزا تو خونه میرقصم‌.پیاده رویمم در حد مثلا خرید .اینکه هرروز برم نه

2706