2733
2734

سلام دوستان دوتا از بخیه های زایمانم (طبیعی)باز شده 

دکتر بهم پماد فنی تویین داده داروخانه هم پماد فیبرینولیزین. داده 

چند روز طول میکشه تا جوش بخوره😭😭😭

روز ۱۹ام بعد از زایمانم بود ک یهو دوتاش باز شد

توروخدا کمکم کنید

خدایا شکرت ک به آرزوم رسیدم .حتما خیری توش بوده ک الان باردار شدم.راضیم به رضات💕💕خداجونم از كنجدم محافظت كن🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباشید خودش جوش میخوره

شما میدونین چند روز طول میکشهتا خوب بشه؟!

خدایا شکرت ک به آرزوم رسیدم .حتما خیری توش بوده ک الان باردار شدم.راضیم به رضات💕💕خداجونم از كنجدم محافظت كن🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2728
شما میدونین چند روز طول میکشهتا خوب بشه؟!

عزیزم بدن خودشو ترمیم میکنه نگران نباشید مدتش هم بستگی به بدن خودتون داره فقط خاطرتون باشه تا ۶ هفته بعد از زایمان طبیعی رابطه زناشویی نداشته باشید 

دوباره بخیه نگرد؟ چرا باز شدن ؟ تو کلاسای زایمان می گه ۵تا۱۰روزه خوب میشه که

اگه مراقب باشین خوب میشه

من خیلی نشستم اصلا مراقب نبودم

چطور فهمیدی باز شدن؟

آینه گذاشتم دیدم

2738
عزیزم بدن خودشو ترمیم میکنه نگران نباشید مدتش هم بستگی به بدن خودتون داره فقط خاطرتون باشه تا ۶ هفته ...

یعنی تا عید جوش میخوره؟!؟خیلی ناراحتم

یعنی تا عید جوش میخوره؟!؟خیلی ناراحتم

اره بابا ناراحتی چرا؟فکر میکنی کیفیت روابط زناشوییت تحت شعاع قرار میگیره ؟عزیزم اینا همه حرف خاله خانباجی هاست اصل زایمان فیزولوژیک یعنی بدون مداخله و بخیه زدن اگر کلا برات بخیه هم نمیزد و یا کل بخیه ها بازت میشد باز همه چیز مثل اولش میشد اصلا نگران این قضیه نباش من بهت قول میدم

اره بابا ناراحتی چرا؟فکر میکنی کیفیت روابط زناشوییت تحت شعاع قرار میگیره ؟عزیزم اینا همه حرف خاله خا ...

نه زندگیمو مختل کرده نمیتونم بشینم همش میسوزه و اذیتم میکنه دلم مسافرت می‌خواد اگر خوب نشه نمیتونم هیچ کاری بکنم

البته ببخشید خیلی معذرت میخوام شما تونستید شیو کنید ی نه هنوز؟؟

اره از همسرم کمک خواستم البته تیغ رو روی بخیه ها نکشیدم 

نه زندگیمو مختل کرده نمیتونم بشینم همش میسوزه و اذیتم میکنه دلم مسافرت می‌خواد اگر خوب نشه نمیتونم ه ...

برای سوزش چکاپ شدید؟باز شدن بخیه سوزش نمیاره عزیزم اگر گره بخیه سفت باشه سوزش میاره که قطعا بعد ۱۹ روز گره افتاده به پزشکتون گفتید سوزش دارید؟حتما با سشوار گرما بدید به بدنتون و روزی یکبار خودتونو با بتادین رقیق شده بشورید لباس زیر نخی و مناسب بپوشید که تنگ نباشه پد مناسب استفاده کنید مشبک نباشه

برای سوزش چکاپ شدید؟باز شدن بخیه سوزش نمیاره عزیزم اگر گره بخیه سفت باشه سوزش میاره که قطعا بعد ۱۹ ر ...

بعله گفتم گفت عفونت قارچی هم دارم قرص داد بهم

گرهش رو خودش باز کردبرام بقیه اش هم باید جذب میشد ک دوتاش باز شده

اون دوتایی آخری که از واژنم دورتره

2706