2726

بله حتمان برو شوهرت هم ببر و روزي كه بايد بياد حتمان بگو بياد 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

اينقدر چيزها و اطلاعات عالي بهت ميديم كه از بارداريت نهايت لذت رو ببري تمام تلاش ما اينه كه همه مامانهاي خوشگلمون از بارداري و اين دوران نهايت لذت و شادي رو ببرن و پدر ها هم با اين دوران زيبا آشنا بشن و اينهمه مشكل كه همينجا ميخونم پيش نياد بينشون

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من رفتم

خیلی خوب بود

هم ورزشهاش هم حرفای مربی

خیلی بهت آرامش میده

اگه تونستی حتما برو

♡دخترم♡ تو زیباترین هدیه خداوند به من و پدرت هستی ،    بی صبرانه منتظرتیم😍

دوست عزیز خیلی خوبه .حتما کلاس ها رو برو.من قم هستم و مرکز رویش که تو شهر پزشکان هست میرم.خیلی عالیه .کلی چیزای عالی یاد میگیری.دکترها که فقط ویزیت میگیرن و برای ادم وقت نمیزارن.

من جلسه ای 15 تومن دادم.مربی کلاس هاش خانم رشیدی هست که فوق العاده با انرژی و عشق کار میکنه.

کلاس برای اقایون هم دارن.از وقتی شوهرم اون کلاس رورفته ؛متحول شده.

اخه خواهرم 2 جا کلاس رفته بود .تا اخر با رویش اشنا شدواز اونجا هم ماما همراه گرفت برای زایمانش.و همش میگفت این مرکز و اموزش هاش اصلا قابل مقایسه با مرکزای دیگه نیست.البته خانم رشیدی تهران کار میکردن و کاملا این تفاوت تو کارها و کلاس هاشون مشخص هست.من که خیلی دوستش دارم.با یه عشقی اموزش میده.من هر دفعه که میرم کلاس انگار یه گردش رفتم ؛این قدر که حالم خوب میشه.