2737
2734
عنوان

اگه نامزدتون بخواد توتعمیرخونه ی.....

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 43 پست
خداروشکرعزیزم که خوشبختی

انشالله که توهم خوشبخت بشی عزیزم ..ن‌

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

فاطمه مادر شوهر منم خیلی عوضی بود منم شش سال طبقه بالاشون نشستم داغونم کردن. به محض گرفتن عروسیم خونشون ریختن بهم تعمیر کردن بعدم لباساشون جمع کردن اومدن تو یه اتاقی که من زندگی میکردم چهل پنجاه روز خوردن خوابیدن

بعد از اونم داعم یه چیزی ازمون میخواست کل وسایل زندگیش نو کرد با پول شوهرم سیسمونی دخترش ما دادیم چون شوهرم از مشتریاش خرید که مثلا اینا پولش بدن به ما که طبق معمول ندادن

الان از برج هفت که دختر آخریش بردن هرررررچی تونست ازمون کشید مث دستمال پرتمون کرد بیرون

خدا نگذره ازشون هیچ وقت نمیبخشمش هییییچ وقت

هرطور میتونی یه کاری کن نزار پولاش الکی خرج اونا کنه طلا بخر پس انداز کنین برا خودتون که مث من نشی من شوهرم تو این مورد اصلا به حرفم نبود حالا فهمیده چه حلوایی خورده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه پولامون برا اونا خرج میکردیم تا جایی که وقتی پرتمون کردن بیرون پنج تومن برا رهن نداشتیم با اینکه شش ماه گذشته ولی هنوز جاش رو قلبم تیر میکشع

آخر شبی بغضم ترکید شاید یکم اروم بشم

2731

شاید باید سخت تر جلوش وایمیستادم که خودمون ادمیم اول خودمون بعد اونا مثلا مامانت جهاز نو نکنه چی میشه وقتی تی وی خودم نیم سوزه یا یه جفت گوشواره ندارم

میگفت اگه الان براشون خرج نکنم دوروز دیگه نباشن عذاب وجدان نگیرم. خب حالا چی شد شوهرم برا مامان بابایی جونشو میداد که اونو فقط برا پولش خواستن بعدم کدوم مادری وسایل بچش میریزه تو کوچه

من از حق خودم نمیگذرم من حلالشون نمیکنم

شاید باید سخت تر جلوش وایمیستادم که خودمون ادمیم اول خودمون بعد اونا مثلا مامانت جهاز نو نکنه چی میش ...

عزیزممم خیلی ناراحت شدم پستات رو خوندم ولی حالا که شوهرت متوجه اشتباهش شده خیلی خوبه

2738
چرا فایده نداره عزیزم ناامید نباش مگه چندساله ازدواج کردید؟میتونید دوباره برای پیشرفت زندگیتون تلاش ...

هشتادونه عقد کردیم بعد دوسال هم عروسی

تو این دوره پول دریاری بخوری هنر کردی

گردنبندتو نده ولی بگو یا سرویس نمیخوام یا برو نقره بگیر .بزار گردن بندت هم بمونه سرجاش .اگه دیدی شوهرت حالا پول داشت  که میخواست رو سرویست بزاره بگو به جاش واست انگشتری چیزی بخره شاباش بده .  

سعی کن بیخیال باشی منم اوایل خیلی حرص میخوردم همش به مامانشو خواهرش خرج میکرد ‌ولی دیدم فقط حرص خوردن به من میمونه و شوهرمم عین خیالش نییست کار خودشو میکنه ..بعد عروسیت مطمین باش خودتو خونش مهمه واسش.

من بودم‌ خییییییییییییییلی خیلی ناراحت میشدم..چطور پول نداره واسه تو سرویس بخره ولی پول داره بده خونه باباشو تعمیر کنه😡😡😡😡نمیدونم کارم درسته یا نه ولی من اینجور مواقع یه گوشمالی حسابی بهش میدم تا دفعه اخرش بشه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
خیلی اعصابم خورده امشب که گفت داریم خونه تعمیرمیکنیم گفتم فردا۲۰۰بزن به حسابم لازم دارم

تو هم خوب ازش میگیری

من بعد ۴ سال هنوز اینجوری به همسرم نگفتم انقد بریز به حسابم

اینم یه خوبیه شوهرته

کلا فکرکنم خوب تحت تاثیر کسایی هستی که میخوان زندگیتو خراب کنن و میگن پرتوقع باش؛ بچزونش؛ طلاق بگیر

حال بدِ چندماه پیشت یادت رفته؟

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
من بودم‌ خییییییییییییییلی خیلی ناراحت میشدم..چطور پول نداره واسه تو سرویس بخره ولی پول داره بده خون ...

اخه باهاش دعواکنم دیگه بهم نمیگه پنهونی انجام میده....امروز هی بهم میگفت میام بریم خرید پول زد به حسابم ترسیده بود باهاش دعواکنم ولی چیزی نگفتم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2706