2410
2553

پدرمادرش...واسه هزینش کمک کنه وبیشتر پولشو بده ناراحت میشین؟چه واکنشی نشون میدین؟درحالی که مادرش برگرده به شمابگه گردن بندتوبده تاواست سرویس بخریم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

گردنبتو نده ، اما بزار یکم کمک کنه 

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چون خانواده شوهرم خیلی خوبن موافقت میکردم

موافقت یامخالفت من که مهم نیست اون کارشوانجام میده😒😒درکل میگم چه احساسی داشتین

2456
گردنبتو نده ، اما بزار یکم کمک کنه 

نمیدونم چرااعصابم بهم ریخت اخه خودمون کلی خرج داریم چن ماه دیگه عروسیمونه

فاطمه توءآخرش پشیمون میشی و طلاق میگیری اگه دختری از الان جدا‌شی بهتره

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
2714
چراعزیزم😔

این قوم شوهرتو خیلی عوضین😞بدترین خانواده شوهرتو سایت مال تویه که من خوندم..خودتو تباه میکنی

جدایی الان بخدا بهتراز بعد عروسیه..نترس فقط

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
این قوم شوهرتو خیلی عوضین😞بدترین خانواده شوهرتو سایت مال تویه که من خوندم..خودتو تباه میکنی جدایی ...

اخه دوستش دارم😔😔😔😔

این قوم شوهرتو خیلی عوضین😞بدترین خانواده شوهرتو سایت مال تویه که من خوندم..خودتو تباه میکنی جدایی ...

خیلی بدن خیلی😔😔😔تواین دوسال نشدمادرش یکباربیادخونمون خیلی مغرور وخودشیفته ان مادرش فقط دوس داره شوهرم به اونا خرج کنه به من یه لباس بخره خودسوجرمیده(معذرت میخوام)

میدونم ولی با این دوستداشتنت فقط خودتو نابود میکنی. فقط دوست داشتن تو مهم نیست..شوهرت چی؟اونم دوستت ...

اخه من میدونم اونم منودوس داره فقط مادرش اذیت میکنه

میدونم ولی با این دوستداشتنت فقط خودتو نابود میکنی. فقط دوست داشتن تو مهم نیست..شوهرت چی؟اونم دوستت ...

خداروشکرعزیزم که خوشبختی

اخه من میدونم اونم منودوس داره فقط مادرش اذیت میکنه

انشالله که همینطوره،..

انشالله که همینطوره،..

خیلی اعصابم خورده امشب که گفت داریم خونه تعمیرمیکنیم گفتم فردا۲۰۰بزن به حسابم لازم دارم

2706