2726

با سلام به خانم های گل🌹، 👇

هر کس خط همراه اول داره (اپلیکشن رسمی همراه من ) رو از بازار دانلود کنه و بعد واردش نشه فقط بزنه رو این لینک

http://my.mci.ir/user/clubInvitation?invId=MNm2z8rG

بعدش وارد برنامه همراه من شه و مشخصات و شماره شو وارد کنه  اگه رمز خواست بزنه زیرش فراموش شدن رمز بعد وارد که شد همون اول نوشته اینترنت هدیه اون بزنه و بعد وارد قسمت امتیاز گیری بشه اونو بزنه بعد قسمت جایزه ها و اونجا جایزه شو انتخاب کنه ....

من خودم۱۰ گیگ جدا و  ۲۵ گیگ جدا اینترنت ۳ ماهه گرفتم، خداشاهده یک ریالم کم نمیکنه ...

لطفا انجام بدین اینترنت گرفتین لطفا برام "صلوات و فاتحه برای اموات تازه گذشته ام " بفرستین.

با تشکر و 🙏التماس دعا🙏 سوالی داشتین درخدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جناب داری کیو گول میزنی ؟؟؟من دو ساله همراه من دارم 

این امتیازی که زدی داخل عکس ۴هزار و خرده ای هست 

الان برا من ۴۲ امتیاز هست چون برا هر خرید شا رژ از طریق رمز دوم امتیاز بهت میده بعد که جمع شد 

مکالمه رایگان یک هفته ۱۰ دقیقه ای میدهر۲۰ امتیاز وم میکنه 

دورغ نگید لطفا

جناب داری کیو گول میزنی ؟؟؟من دو ساله همراه من دارم  این امتیازی که زدی داخل عکس ۴هزار و خرده ...

میخوای از پیامای تو گوشیم عکس بفرستم تا باور کتی صبر ‌کن من لزومی نداره دروغ بگم

میخوای از پیامای تو گوشیم عکس بفرستم تا باور کتی صبر ‌کن من لزومی نداره دروغ بگم

خب به شما ۱۰ گیگ ۳۰ گیگ ۲۵ گیگ داده شا رژ زیاد خرید میکنید تمتاز زیاده داده استفاده نکردی یکدفعه زیاد شده بهت نت هدیه داده 

صددرصد معرفی کردی به دوستان با اون لینک بالا که گذاشتین بخاطر اون بهتون امتیاز داده 

خب به شما ۱۰ گیگ ۳۰ گیگ ۲۵ گیگ داده شا رژ زیاد خرید میکنید تمتاز زیاده داده استفاده نکردی یکدفعه زیا ...

شارژ 

پرداخت قبض 

روز تولد۱۲۰۰ امتیاز هدیه 

دادان لینک ب دوستان

2706