2703
2553
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173366 بازدید | 1000 پست

استارتر مبارکتون باشه حتما لباساتون تو تن و در کنار بقیه خريدات خوشگل میشن مهم سلیقه خودته ایشالا به دل خوش بپوشی ❤❤❤

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مبارکت باشه... ولی از نظر من مانتوهات اصلا خوب نیستن به جای اینکه چندتا رو خراب بدوزی مانتو آماده میگرفتی شیکتر بود... 

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂
2714
مبارکه استاتر بچه هااین مانتوقشنگه بخرم یانه

انگاری امسال تو این سبک پارچه ها و مدل مد شده هر چی اینستارو گشتم اکثر پیج ها این نمونه مدل ها رو با این پارچه ها گذاشتن.

منم دوست دارم و خوشم میاد شیک و عالیه، یه مدل تو همین سبک ها دادم خیاط بدوزه. امیدوارم خوب بشه

منم اهل شوشم

من شوشی هستم 

بعد ازدواج اهواز 

خوشوقتم 

چهاردستگاه چیزای خوب داره 

من و شوهرم اکثرا شوش خرید میکنیم 

محمدمهدی و محمد مسیح هدف از تولد شما خدمت به امام زمان است و بس   
روسری قواره بزرگ 25 اما 20 حساب کرد

مبارکت باشه ... خوب خریدی.کجایی هستب😍

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊

اسی جان مبارک باشه خریدات .ب خوشی بپوشی😘

راستش من از قیمتا تعجب نکردم چون پیش ما همین‌قیمتاس😊😊😊

تازه بنظرم کفشات گرونن😅😅😅😅😅

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
مبارکت باشه اسی.ولی من اصلا حوصله خرید ندارم.دارم بهت فک میکنم رفتی خیابون گردی این همه خرید کردی مخ ...

خخخ توفقط حوصله نداری من پولشم ندارم 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
2706