2737
2734

سلام بچه ها شما چجوریه که حرف دیگران براتون مهم نیس؟لطفا بهم بگید چیکارکنم که برام اهمیتی نداسته باشه..خیلی بده که یکی نقطه ضعفتوبدونه و هی به روت بیاره😢من امشب خیلی داغونم توروخدا کمکم کنید چیکارکنم که ازین حال دربیام دیگه نمیتونم بعضی چیزاروتحمل کنم کمکم کنید ❤❤❤

خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نه تنها حرف دیگران

بلکه سبک زندگی و پوشش دیگران برام اهمیتی نداره که مثلا بگم تحت تاثیرشون قرار میگیرم.

ولی کاری نکردم کلا از اول همینجوری بودم 😞

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
من نه تنها حرف دیگران بلکه سبک زندگی و پوشش دیگران برام اهمیتی نداره که مثلا بگم تحت تاثیرشون قرار ...

چقدخوب من متاسفانه زودرنجم سریع ناراحت میشم سریع به دل میگیرم کنترل اشکامم دست خودم نیست

خدایاشکرت
2738
وقتی نمیتونم کسی رو تغییر بدم جرا خودمو اذیت کنم اخرش فقط باید غصه بخورم بی فایده نتیجه هم نداره عزی ...

باورمیکنی خیییلی ازین حرفا به خودم میزنم مثلا میگم به درک اصلا مهم نیست چی میگن بهم یا من قویم گریه نمیکنم اما فایده نداره😫 

خدایاشکرت

من حرف دیگران واقعا برام مهم نیست چجوریش رو‌نمیدونم  کلا مدلمه ولی فک کنم وقتی خودت رو‌کاملا قبول داشته باشی اعتماد به نفست بالا باشه حرف دیگران برات اهمیت نداره پس رو خودت کار کن 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

من خیلی حرف میشنوم اما الان چند وقته دیگه برام مهم نیست هر چند بازم نمیتونم کاملا بی تفاوت باشم و اذیت میشم 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2706