2726
عنوان

اصفهانیای خوش سلیقه زودی بیاین

987 بازدید | 26 پست

سلام.کجا برم واسه پسر یک سالم کفش خوشگلو گوگولی بخرم؟امشب افتخار رفتم چیزی چشممو نگرفت.دو تا مغازه اولیا فلسطینم سر زدم چیزی نداشتند.

واسه خودم  مانتو از کجا بخرم؟من مانتو شیک و مجلسی میخوام یه چیز تک البته تو دل باز و کوتاهم نمیپوشم.گذری شهدا انقلاب آزادی و سپاهان رو دیدم قشنگ نبودند.اگه آدرس مزون هم  دارین بهم بگین.

پیشاپیش ممنون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصفهان امسال چیزاش مضخرف شده شاید برم تهران

حالا من که نمیتونم برم تهران چه گلی به سرم بگیرم.دو هفته دیگه هم عقد خواهرمه باید تا اون موقع همه چیز بخرم.

2728
خب اخه جایی نمونده که بری دیگه نظر و سیتی رفتی؟

نظر کفش بچه گونه داره غیر اون که تو پاساژ پارلمانه؟

مانتوهاشو ندیدم 

سیتی رو هم مانتو ندیدم.کفش بچه گونه داره؟

منم الان دوروزه اومدم اصفهان برای خرید چیز جالبی پیدا نکردم فردا میخوام برم تهران

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
برو خاقانی یا بزرگمهرم ببین شاهین شهرم خوبه وا

شاهین شهر واقعااا قیمتا بالا بود من دیشب اونجا بودم

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
برو خاقانی یا بزرگمهرم ببین شاهین شهرم خوبه وا

خاقانی برای مانتو برم دقیقا کجاش؟کفش بچه گونه هم داره؟

شاهین شهر فقط همون پاساژ بزرگه هست؟واسه مانتو یا کفش بچه؟

بزرگمهر کجاش چیز قشنگی ندارن که

2706