2737
2734
عنوان

سره چه چيزايي تو خانواده لوووو رفتين😂😁😂😂😂😂🌈🌈🌈😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 4226 بازدید | 124 پست
من یه سوتی دادم که ابروم جلوی خودم خیلی رفت اونم این بود که راهنمایی بودم یه پسر همسایه داشتیم از نظ ...

😁😁این از همه بدتر

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم داشت پیام معمولی می داد گوشیو دادم دست داداشم یه فیلم ببینه یهو یه پیام س ک س ی داد. داداشم دید. وااای

توروخدا دعام کن وسواس فکریم تموم بشه خواهش میکنم صلواتم برام بفرست دیگه طاقت ندارم. هرکی منو دعام کرد و صلواتم فرستاد ایشالله حاجت روا شه.

داداشم منو با یه پسر تو خیابون دید منم دیدمش ولی هیچی نگفت و رفت بعدا گفت اگر کیسه ازدواجیه بگو بیاد خونه 

منم گفتم نه واسه سرگرمیه   

یه بارم با یکی از خواستگارام حرف میزدم داداشم فهمید گفت این یارو دوست پسرت بوده گفتم اره گفت پس به در نمیخوره ردش کن بره یه غریبه بیاد 

کلا داداش روشن فکری داشتم خخخ 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2731
اره منم خیلی دختر خوبی بود بنظرم حقش نبود خیلی اذیتش کردن

عزیزم کسی اذیتش نکرد ایشون تو تاپیک پربازدیدها توهین کرد و من اگر بدونم رنگین کمان همون هارلیه یه ثانبه تو تاپیکش نمیمونم که باز بره بگه برا ما جون کنده 

عزیزم کسی اذیتش نکرد ایشون تو تاپیک پربازدیدها توهین کرد و من اگر بدونم رنگین کمان همون هارلیه یه ثا ...

ببخشید ازت پرسیدم میشه اگه میدونی بگی جریان چی بود که هارلی رفت و اصن دعوا سر چی بود؟البته اگه ممکنه بگی ممنون میشم

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
ببخشید ازت پرسیدم میشه اگه میدونی بگی جریان چی بود که هارلی رفت و اصن دعوا سر چی بود؟البته اگه ممکنه ...

دعوا کرده بود با غلاغ و به کاربرا بیراحترامی کرده بود تو خصوصی یکی هم از چتاش اسکرین گذاشت تو سایت که همه دیدن پشت سر کاربرها حرف زده و .

یاد یه خاطرم افتادم 8 یا 9 ساله بودیم با دخترای کوچمون سوار دوچرخه همسایمون شدیم ..قرار بود از سر کوچه سوار شیم بریم ته کوچه بعد برگردیم...دکستم سوار شد اومد من رفتم سوار شدم اومدم زینب بخت برگشته ی نکبت نگفت بلد نیست سوار شد ماام حلش دادیم یعنییییی رفت تو در همسایه هاااا منو فاطمه غش غش میخندیدیم حالا از اونور همسایه اومد بیرون دادو بیدادااااا

توکزخاموشی ام فهمی نداری...چه خواهی فهم کردن از کلامم...
2738
عزیزم کسی اذیتش نکرد ایشون تو تاپیک پربازدیدها توهین کرد و من اگر بدونم رنگین کمان همون هارلیه یه ثا ...

نه عزيزم من هارلي نيستم با تمام احترامي هم كه واسه همه از جمله هارلي قائلم اصلا دوس ندارم كه بهم ميگن تو هارلي هستي،هركي تاپيكش فان باشه دليل نميشه ربطي به فرد خاصي داشته باشه❤️🌈با تشكر😁

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
داداشم منو با یه پسر تو خیابون دید منم دیدمش ولی هیچی نگفت و رفت بعدا گفت اگر کیسه ازدواجیه بگو بیاد ...

اللهم الرزقنا ازاين داداشاااا😂😂😂😂❤️

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
دوستم داشت پیام معمولی می داد گوشیو دادم دست داداشم یه فیلم ببینه یهو یه پیام س ک س ی داد. داداشم دی ...

زنده اي ؟؟؟؟😰😰😰😰

دوستم  دوس پس داشت لو رفت یه داداش شری هم داستا من ازش میترسیدم.بهم زنگ زد گفت لو رفتم من استرس گرفتم شدید گفتم توروخدا فرار کن فرار کن که میکشتت گفت احمق کجا فرار کنم😐 خلاصه به حرفم گوش نداد و موند خونشون باداداشش دعوا کرد کتک کاری شده بود و خب به خیر گذشت.خوب که به حرف من گوش نداد وگرنه عاقبت خوبی نداشت😁😁 بهم میگه همه دوس دارن منم دوس دارم بهم پیشنهاد فرار دادی😄 ولی خب من ترسیده بودم گفتم میکشدش😓😓😓

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

منم تواون تاپیک بودم انتظاررداشتین بازم بگه وای عزیزم خیلی ممنون از واراتون و توهیناتون😐باز اون بهتر بود هرکی جای اون بودخیلی وقت پیش از کوره درمیرفت خودمم دیدم توهین نکرد فقط گفت جون کندم مثل گاو برلتون پست گذاشتم خب راست میگه یکی یکی تو تاپیک پر بلزدیدجواب همه رو میداد حرفشم بنظرم بد نبود

مثلا کلر اوناییکه اسکرین شات واینا کذاشتن خیلی خوب بود؟یه مشت عقده ای بودن وحسود

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
2706