2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من نظری ندارم یه پیجی رو فالو میکنم که عالیه مادر آگاه و با مطالب علمی درخصوص بچه ها mi.and.ardi پیجش اینه . 

ولی برام مضحکه یه مادر بیسواد که حتی نمیدونه مولتی ویتامین بچش چیه یا بچش تو ۱۰ ماهگی چه تواناییهایی باید داشته باشه پیج میزنه و از ژستهای مختلف عکس میزاره و توقع فالور بالا و تبلیغات و درامد بالا هم داره.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

توی اینستا بگردی کلی پیج از انواع اقسام بچه ها هست. میگم شاید بعدا بهم بگه چرا فلان همکلاسی منو همه میشناسن اما تو با اینکه مثلا من ازش زیباتر هستم اینکارو برام نکردی. شاید احساس ضعف کنه... نمیدونم البته اگه تربیت صحیح باشه اون هیچ وقت این تصورات رو نداره اما خب جلوی خیلی چیزها رو هم صرفا با تربیت نمیشه گرفت 

اتفاقا خیلی طرفدار دارن این بچه ها

ظاهریه عزیزم خیلی جدی نگیر اینستارو😧 اصلا چه معنی داره. بچه هرکس فقط واسه خودش عزیزه. من که اصلا خوشم نمیاد از خیلی ها شنیدم خوششون نمیاد. خوددانی چی بگم

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️
2706