2733
2734

سلام ما بیماری داشتیم انجام دادن هزینه اش زیاد نیست خصوصا دولتی اگر باشه . هر روز انجام میشه وقتی انجام میده اصلا هیچ درد و ناراحتی نداره بعد که میان خونه یه ذره حالت بیحالی و خستگی دارن و پادرد . بیمار ما سرطان سینه بودن و همون قسمت سینه شون پوستش نازک شد و یکم سوزناک مثل عرق سوز خیلی شدید . کلا در مقایسه با شیمی درمانی پادشاه حساب میشه برای همین بیمارانی که تجربه اونو داشتن از درد پرتو درمانی شکایتی ندارن و این که معمولا تو این دوره موهاشون مجدد در میاد و پرتو درمانی تداخلی با رشد موهاشون نداره حال روحیشون بهتره 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
سلام ما بیماری داشتیم انجام دادن هزینه اش زیاد نیست خصوصا دولتی اگر باشه . هر روز انجام میشه وقتی ان ...

عزیزم شما تو این قسمت رادیوتراپی شاغلید؟من میخوام واسه پوستم انجام بدم سرطان هم ندارم.ینی جلسه ای ی تومن میگیرن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم شما تو این قسمت رادیوتراپی شاغلید؟من میخوام واسه پوستم انجام بدم سرطان هم ندارم.ینی جلسه ای ی ...

خدا رو هزار مرتبه شکر که سالمید نه من اونجا شاغل نیستم عوارضی که براتون نوشتم هم تجربه ای هست که همراه بیمار سرطانیمون بودم دیدم . بیشتر از این اطلاعی ندارم خصوصا اگر برای زیبایی باشه . چون میدونید که میزان اشعه ای که به پوست تابانده میشه و تعداد جلسات در این عوارض موثره . با توجه به افرادی که دیدم در کمترین حالت احتمالا فقط التهاب پوستی ناشی از تابش اشعه اتفاق بیفته

متوجه نشدم باعث ریزش مو میشه یا ن

نه نمیشه ‌ .من فکر کردم دور از جون شما برای مورد سرطان سوال پرسیدید توضیح دادم که بیماران سرطانی در طول شیمی درمانی موهاشون کامل ریخته در دوره پرتو درمانی که اکثرا بعدشه موهاشون مجدد در میاد و پرتو درمانی تداخلی نداره بنابراین روحیه شون در پرتو درمانی بهتره 

نه نمیشه ‌ .من فکر کردم دور از جون شما برای مورد سرطان سوال پرسیدید توضیح دادم که بیماران سرطانی در ...

عزیزم ببخشید مزاحمت میشم 

همیشه اول شیمی درمانی انجام میشه بعدش پرتو درمانی یا نه بسته به بیمار فرق میکنه؟

هر جلسه اش چقدر طول میکشه؟

بابای من تومور مغزی بدخیم داره

گرید ۴

عمل شده و میخواد بره برا پرتو درمانی و شیمی درمانی

2738
عزیزم ببخشید مزاحمت میشم  همیشه اول شیمی درمانی انجام میشه بعدش پرتو درمانی یا نه بسته به بیما ...

سلام عزیزم انشاالله خداوند شفای عاجل بده . بیمار ما سرطان سینه بودن گرید بین ۲ و ۳ بود اول شیمی درمانی انجام شد بعدش پرتو . ولی همونجا میدیدیم افرادی که همزمان انجام میدادن . من برای سرطان کبد و ریه دیدم چند نفر که همزمان انجام دادن . در کل ببماری سرطان اصلا اینجور نیست که یه تجویز برای همه باشه بسته به محل توده نوع توده گریدش سن بیمار شرایطش و این که کی متوجه شدن هر کس با یه روش درمان میشه و هیچ دو بیمار سرطانی دقیقا مثل هم نیستن که مثل هم درمان بشن

سلام عزیزم انشاالله خداوند شفای عاجل بده . بیمار ما سرطان سینه بودن گرید بین ۲ و ۳ بود اول شیمی درما ...

سلام عزیز دلم

ممنون از محبتت💕

لطفاً اگه زحمتی نیست برا بابام دعا کنین

گفتن حداکثر یه سال زنده هست 

حتی شاید نتونه شیمی درمانی رو تحمل کنه و بدنش کم بیاره 

سلام عزیز دلم ممنون از محبتت💕 لطفاً اگه زحمتی نیست برا بابام دعا کنین گفتن حداکثر یه سال زنده هس ...

خدا کمکشون کنه . بدون اراده خداوند برگی از درخت نمیفته عمر همه مون هم دست خداست . خدا خودش بهترین رو براتون رقم بزنه 🌷🌷🌷

خدا کمکشون کنه . بدون اراده خداوند برگی از درخت نمیفته عمر همه مون هم دست خداست . خدا خودش بهترین رو ...

بله درسته هر چی خدا بخواد همون میشه

ولی پذیرش مرگ پدر و مادر خیلی سخته

عزیزم مادر بزرگ من پارسال چند جلسه رادیوتراپی کرد پیش فرشید اربابی. یادم نیست چقدر هزینش شد ولی میگفت دستگاهش خیلی خوب بوده و زود نتیجه گرفته ازش . من هنوز شمارشو تو گوشیم سیو دارم برات میذارم ایشالا به دردت بخوره  ٨٨١٧٩٢٨٣-۰۲۱*٠٩٠٣٦٣٥١١٦١

2706