2726
عنوان

❤آهنگ خارجی شاد برای کلیپ عروسی❤

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 23 پست
آها فک کردم تازه میخوای ازدواج کنی.ایشالا یه بچه ناز و خشگل بدنیا بیاری

ممنون عزیزدلم❤❤

برام دعا کن توروخدا

ان شاءالله هرچی از خدا میخوای بهت بده

برای اینکه منم نی نی دار بشم دعا کنید. خدا حاجت قلبی همتون رو بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم❤

خاهش😍

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
ممنون عزیزدلم❤❤ برام دعا کن توروخدا ان شاءالله هرچی از خدا میخوای بهت بده

قربونت.سلامتی و آرامش بهترین نعمته که هم برا خودت و هم برای عزیزانت ارزو میکنم.بعدشم یه دختر خشگل مو طلایی.چشم عسلی

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
2728
قربونت.سلامتی و آرامش بهترین نعمته که هم برا خودت و هم برای عزیزانت ارزو میکنم.بعدشم یه دختر خشگل مو ...

😍😍😍

فدای دل مهربونت بشم عزیزم❤

بله قطعا سلامتی بهترین نعمت خداست

منم متقابلا برای تو و خونواده محترمت همین آرزو رو دارم❤

برای اینکه منم نی نی دار بشم دعا کنید. خدا حاجت قلبی همتون رو بده