2737
2739
عنوان

تاپیک خواهرشوهری

1230 بازدید | 120 پست

خواهرشوهر عفریتم میگ واس عید میخام پرده هامو بیارم بندازی ماشینت بشوره😐 ..این درحالی بود ک واس جهازم خیلی تیک انداخت اوایل...و یبارم گوشیمو گذاشدم رو ضبط رفتم بیرون کلی چرتو پرت میگفتن ..من اصا خونشون نمیرم خیلی سر سنگینم ولی نمدونم چطو روش شده میگ بشورم...بنظرتون چی بگم؟؟

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اشکال نداره بزار بیاره حالا😁

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738

بگو ببر خشکشویی ماشینم خراب میشه میمون خانوم 

حالا قسمت آخر جمله رو نگی بهتره البته

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
مگه خودش ماشین نداره

مجرده خونه مادرشوهرم زندگی میکنه سنشم بالاعه..خیلی پرررتوقعه لباسشوییش از ین ساده هاس اما خواهرش مث مال من اتومات

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
خواهر شوهر من جادوگره اما بزار بیاره 😄

خخخخخخخخ ادم زورش میاد

چیزی نیس که

تو جهاز من ماشین لباسشویی به عهده شوهرم بود الان ۶ماهه عروسی کردیم مادرشوهرم نمیذاره راهش بندازم میگه خراب میشه بعد با این که باردارم به من میگه رو فرشی ۹متری رو واسه عید با دستت بشور😒😒😒😒

من موندم پس اون ماشین لباسشویی به چ دردی میخوره

2706