2737
2734
عنوان

سونوی واژینال برای طول سرویکس

402 بازدید | 4 پست

سلام دوستان  

کسی بوده که تا حالا سونوی واژینال انجام داده باشه تو بارداری ؟ من تو  هفته ای ۱۹ سونوی شکمی برام ۲۴ نشون داده بود سرویکس رو، امروز که ۲۲ هفته بودم رفتم سونو، اول با سونوی شکمی دید گفت  یه کم باز شده ، بعد گفت بزا واژینال کنم ، منم خیلی می ترسیدم ولی توکل کردم به خدا ، بعد سونوی واژینال گفت که ۳۱ هست و خیلی خوبه  و باز نشده ، به نظرتون خیالم راحت باشه دیگه؟

خدایا نگویم دستم بگیر ، عمری گرفته ای ، رهایم مکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم. منم الان تو ۲۲ هفته هستم و درد واژن دارم دکتر برام سونوی واژینال نوشته برای اندازه گیری طول سرویکس.

ممنون میشم کمکم کنید، شما چه علائمی داشتید و چه دارویی مصرف کردید؟ واقعا سر در گمم نمیدونم کجا مراجعه کنم که سونوش خوب باشه

2731
سلام عزیزم. منم الان تو ۲۲ هفته هستم و درد واژن دارم دکتر برام سونوی واژینال نوشته برای اندازه گیری ...

عزیزم‌اگه طول سرویکست کم باشه یا دهانه رحمت باز شده باشه برات اورژانسی سرکلاژ میکنند،حتما سریعتر برو دکتر و سونو ،من یکهو رفتم چکاپ گفت ول سرویکسم کمه و دهانه رحمم باز شده و باید اورژانسی سرکلاژ شم،من الان دو هفتست سرکلاژ کردم و استراحت مطلقم