2726
عنوان

شده دوست دختر شوهرتون بهتون زنگ بزنه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3040 بازدید | 138 پست

توی عمرش تا حالا یه دونه هم دوست دختر نداشته 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول ک گوه میخوره شوهر ک بخواد دوس دختر بگیره تو متاهلی ولی بزنم مهم نیس😊 بلاخره برا عرض تسلیت که ب ...

عزیزم توی جاری منی؟؟ 🤔

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2728
عزیزم توی جاری منی؟؟ 🤔

آره عشقم 

سفر پاریسمون یادته😂

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

خب چرا مردا كه ميخوان دوست دختر داشته باشن ، مست بيان خونه ، رفيق بازي كنن ، اصلا شب خونه نيان 

زن ميگيرن 

و چرا يه سري مرداي ديگه به اينا دختر ميدن؟

من موندم والا 

بخدا از ترس خيانت اصلا نميتونم جدي به ازدواج فك كنم ميترسم در مرحله ي بعد هم از باردار نشدن و در مرحله ي بعد هم از بعد از بارداري و داغون شدن واژن و بدن 😳🤔😔

كلا خيلي ترسناك شده زندگي مشترك 

دوستان تيكر بارداري نيست 😎😎😎 خدايا شكرت 🌸🌸🌸درضمن بدونيد دنيا ارزش هيچ چيز رو جز شاد زندگي كردن نداره 😀😀😀 پس فراموش كن 🙃🙃🙃 لبخند بزن 😆😆😆 برقص💃🏻💃🏻💃🏻 و درپي آزار كسي مباش 🗣🗣🗣 دوستون دارم بي منت♥️♥️♥️
آره عشقم  سفر پاریسمون یادته😂

ببخشید گلم تغییر قیافه دادی نشناختمت 😄. نکنه وضع مالی شوهرت خوب شده؟؟😂😂

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
یه باردیگه میگی چی گفتی درست تایپ نکردی قبل از سند یکبار دیگه بازبینی کنید بعد سند کنید ده بار خوندم ...

به کتکش دادم

یعنی باعث شدم خانوادشو کتکش بزنن

دعواشون شده بود

آن روز که لحظه ی جان دادن من است/ باذکر یا حسین رود جان ز پیکرم
ببخشید گلم تغییر قیافه دادی نشناختمت 😄. نکنه وضع مالی شوهرت خوب شده؟؟😂😂

😂😂آره دیگه جاری جون

زدم کوبوندم از نوع ساختم

بذا ی تاپیک برات بزنم، 😒ایش جاری بدجنسم منو نشناخت😂

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
به کتکش دادم یعنی باعث شدم خانوادشو کتکش بزنن دعواشون شده بود

دوست دختر سابق؟ یا فعلی

زنگ زد چی گفت بهت؟

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706