2733
2734
عنوان

سفره ی هفت سین

339 بازدید | 13 پست

سلام دوستای گلم

اینایی که میبینید کار دست یکی‌ از دوستاییه که من پارسال باهاش تو سایت  آشنا شدم و دوستیمون خارج ازین جا ادامه یافت

یه دختر مهربون و خوش ذوق ولی چون دیگه سایت نمیاد من ازش خواستم براش تاپیک بزنم

علاوه بر سفره ی هفت سین کارای دیگه هم دارن که خودتون میتونید تو پیج ببینید

اینم آدرس اینستا

https://instagram.com/honarkadeiebaran?utm_source=ig_profile_share&igshid=gga2a3reld16

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آدرس پیجشونو براتون گذاشتم میتونید خودتون برید سایر مدل هارم ببینید و بعضی هاشون قیمت هم زدن یا اگه نزدن ازشون بپرسید

ما اینستا نداریم دخترا چند

از دیویست به بالاس 😐😐😐😐😐 من دیدم

بهترین 💞حس💥 دنیا 🌠وقتیه که یه بچه کوچیک 👦برات👇 دستاشو👐 باز میکنه👐 که تو بغلش کنی💁 فکر نکنم هیچ چیز دیگه ای به اندازه این حال آدمو خوب کنه... سلامتی همه بچه ها👑 سلامتی🎩 پسرم امیر� علی.😘
2738
از دیویست به بالاس 😐😐😐😐😐 من دیدم

نه عزیرم همه جوره ش هست

۴۸ تومنی

۷۵ تومنی

۸۳ تومنی

و ..... بله ۲۰۰ تومنی هم هست

ولی فقط ۲۰۰ تومنی نیست

همه جور قیمتی هست

نه عزیرم همه جوره ش هست ۴۸ تومنی ۷۵ تومنی ۸۳ تومنی و ..... بله ۲۰۰ تومنی هم هست ولی فقط ۲۰۰ توم ...

عزیزم دیدم من فرشته هارو گفتم از دویست به بالاس

بهترین 💞حس💥 دنیا 🌠وقتیه که یه بچه کوچیک 👦برات👇 دستاشو👐 باز میکنه👐 که تو بغلش کنی💁 فکر نکنم هیچ چیز دیگه ای به اندازه این حال آدمو خوب کنه... سلامتی همه بچه ها👑 سلامتی🎩 پسرم امیر� علی.😘