1147
44

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1157

عزيزم ، من از سرطان خاطره خوبي ندارم 🙁 براشون دعا ميكنم انشالله خدا شفاشون بده♥️

بلع ديدم خانوم بودن سرطان سينه داشتن ، روحيه خيلي مهمه

اسمم مهسا :) بودنت هنوز مثل بارونه ، تازه و خنك و ناز و آرومه :)🌱🌸🍃🌈

ان شالله که خداوند بحق امام سجاد لباس عافیت بپوشونه تن پدر نازنینت.اره من یه خانم تو اشناهامون دیدم سرطان رحم داشت بعد کلی شیمی درمانی کرد و خوب شد.یکی هم سرطان معده داشت اونم معدشو دراوردن و بعد شیمی درمانی خوب شد.اماپدر خودمو بخاطر همین بیماری از دست دادیم دور از جون پدرت.

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من رنگ محبت میزنم ،بر تار و پود زندگی.

دوستيمو قبول كن عزيزم كارت دارم

بالاخره منم امضامو عوض كردم مرسى از همه ابجياى گلم ك بفكرم بودين و واسم دعاى خير كردين...ان شاءالله بحق امام زمان خدا يه بچه سالمو سلامت ب همه خواهران منتظرمون بده...اگر دوست داشتين لطفا واسم دعا كنين بچم واسم بمونه من تو اين زندگى هيچ دلخوشى اى جز بچم ندارم   
ان شالله که خداوند بحق امام سجاد لباس عافیت بپوشونه تن پدر نازنینت.اره من یه خانم تو اشناهامون دیدم ...

معده رودراوردن پس چی کارمیکنه چیزی نمیخوره؟؟؟

تمام دارایی ام خداییست که دغدغه ازدست دادنش راندارم😍
1125
معده رودراوردن پس چی کارمیکنه چیزی نمیخوره؟؟؟

یه قسمت کوچیک از معده را میزارن باید کم غذا بخوره .

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خون و سینه

ولی ریه ندیدم که خوب بشه متاسفانه

کلا به روحیه اس

فقط 44 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نکات زیر توجه شود:                                                ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهند بود.                                                                  و من الله التوفیق    
1167
در رالطه با چی؟

سوالى ك پرسيدى

بالاخره منم امضامو عوض كردم مرسى از همه ابجياى گلم ك بفكرم بودين و واسم دعاى خير كردين...ان شاءالله بحق امام زمان خدا يه بچه سالمو سلامت ب همه خواهران منتظرمون بده...اگر دوست داشتين لطفا واسم دعا كنين بچم واسم بمونه من تو اين زندگى هيچ دلخوشى اى جز بچم ندارم   
یعنی میشه بابای منم خوب بشه!؟

ان شالله به یاری خدا سلامتیشو به دست میاره پدر نازنینت .

خواهر گلم عزیزم داشتن روحیه هم پدر گلت هم اطرافیانش خیلی تاثیر گذاره.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
835