1147
44

من 17 سالمه. مادر و پدرم ازدواج دومشون بوده. 8 ساله که از هم جدا شدن. مادرم ازدواج کرده پدرم نه. من دو تا برادر بزرگ ناتنی دارم که 34 و 30 ساله هستن و ازدواج کردن. کوچیکه 2 ساله ازدواج کرده. از همون بچگی زیاد با من صمیمی نبودن البته کاری هم به کارم نداشتن. احساس میکنم بابام برای من خرج میکنه ناراحت میشن. امروز بزرگه اومده بود فهمید بابام برای گوشی جدید خریده یکجوری شد. بابام برای اونا هم خرج میکرد چون اصلا خسیس نیست. تاپیک گذاشته بودم بابام کتکم میزنه اما اونا رو هیچوقت نزده. پیش اونا هم میزد اصلا دلشون برام نمیسوخت. کسی برادر خواهر ناتنی داره؟ رابطه تون با هم چطوره؟

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1156
8
رابطه ت با برادرهای ناتنی ت خوبه؟ ازت بزرگترن؟

ما باهم بزرگ نشدیم چند ساله که همو دیدیم

اولا بهشون حسودیم میشد ولی بعدا نه ...

یکیش که کلا حضور نداره و قاطی نمیشه و سرده و اصلا تحویل نمیگیره، یکیش ولی خوبه، مشکل اساسی خواهر ناتنیمه که خیلی بدجنس و حسوده و میخواست زندگیمو بهم بزنه، همه ی تلاششم کرد

اونا که باهم تنی ان به خودشونم حسادت میکنن وای بحال من ...

ولشون کن محلشون نده ...

مال تو ناتنین.مال من واقعین ازم متنفرن.منم متقابلا.اصلا باهاشون چندسال صحبت نمیکنم.همین داداش بزرگم چند وقت پیش اومدم باهاش صحبت کنم به شوخی به طرفم وسیله بزرگ و سنگین پرت میکرد بخوره تو سرم.حالم ازشون بهم میخوره 

584

حق داری توی یه سن حساسی هستی برای همین ناراحت میشی ...

منم همسن و سال تو بودم اهل دوست پسر و این چیزام نبودم،

داداشم همش بهم پیام میداد و بهم محبت میکرد و میگفت من میخوام بهت نزدیک شم که تا ازدواجت به کسی فکر نکنی ...

بعد دقیقا وقتی که وابسته ش شدم کمرنگ شد و کلا رفت ...

وقتی که رفت خیلی داغون شدم چون خیلی وابسته ش بودم.

من دوسشون داشتم ولی اونا بودنم براشون فرقی نداشت ...

حتی برای عروسیمم نیومدن ... کوچیکه گفت کار دارم

بزرگه هم کلا قهره مثلا ...

با خواهر ناتنیم شب تا صبح حرف میزدیم

انقدر پست و کثیف بود که پنهان از من با شوهرم در تماس بودن

تمام تلاششو کرد که زندگیمو بهم بزنه، حسادت میکرد ...

بخدا بابام همیشه احترامشو میگرفت و خیلی بیشتر از حدشون کمکشون میکرد، مامانم طلاهاشو براشون میفروخت ولی اینها بیشتر طلبکار شدن، از خواهر ناتنیم متنفرم دلم نمیخواد اصلا ببینمش ...

برادر بزرگمم بودن و نبودش برام فرقی نداره، کوچیکم خوبه ولی باید رابطه ی حفظ شده ای باهاش داشته باشی. خدا کنه تنشون سالم باشه نمیخوام هیچکدومشون برام باشن، توی سختی هام هیچوقت حس نکردم خواهر بزرگتر یا برادری دارم ...

توام مشتقل باش و بی اهمیت ...

مال تو ناتنین.مال من واقعین ازم متنفرن.منم متقابلا.اصلا باهاشون چندسال صحبت نمیکنم.همین داداش بزرگم ...

فک کن من مشکل پوستی حاد دارم.داداشم حسادت میکنه چرا بهش پول میدین بده دکتر😕در عوض ی داداش ناتنی دارم اون ماهه😊بماند چقدر تو بچگی زجرکشم کردن 

دوست نداره با مادرم در ارتباط باشم. بیشتر سر این سر زده. به حرفش گوش نکنم عصبانی میشه.

پنهونی با مامانت در ارتباط باش خب ...

یا اصلا اگه شرایطشو داری برو با مامانت زندگی کن

با داداشات حرف بزن ببین دردشون چیه؟ از در دوستی و‌محبت وارد شو...

مال تو ناتنین.مال من واقعین ازم متنفرن.منم متقابلا.اصلا باهاشون چندسال صحبت نمیکنم.همین داداش بزرگم ...

برادرهای من فقط صمیمی نمیشن وگرنه تا حالا کلامی هم اذیتم نکردن. اگر وسیله میخورد سرت چی اونوقت؟

پنهونی با مامانت در ارتباط باش خب ... یا اصلا اگه شرایطشو داری برو با مامانت زندگی کن با داداشات ح ...

کاری بهم ندارن بدی هم نمیکنن فقط صحبت نمیکنن یا احساس میکنم خوششون نمیاد ازم. البته یکبار بهم گفتن چرا حرف بابا رو گوش نمیکنی عصبانیش میکنی اگر بلایی سرش بیاد جواب ما رو چی میدی. منم گفتم بابا کتکم میزنه طلبکارم هستین

835