2733
2734

سلام،من 7سال ازدواج کردم همیشه همسرم بهترین هدیه رو برام میگرفت اما امسال برای اولین بار خانواده همسرم برام تولد گرفتن و اولین بار هم بود که توی تولدم حضور داشتن،اما همسرم امسال حتی یه شاخه گل هم برام نگرفت و واقعا جلوی خانوادش خجالت کشیدم میتونست حتی شده یه شاخ گل برام بگیره،حتی تبریک خشک و خالی هم بهم نگفت! یک ماه قبلش عمل سختی داشتم شایدم ازم خسته س!

بر هر كسی كه می‌نگرم در شكایت اسـت در حیرتم که گردش ِ گردون به کام کیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله حق داری ولی بنظرم به خودشم بگو که ناراحت شدی

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2738

شاید وضعیت مالیش درست نبود نه بنظرم حق نداری دلخور شی این همه سال بوده یه امسال نبوده دلخوریه چی زندگی پستی و بلندی داره مطمعین باش حتما یه مشکلی داشته همین که کنارته شکرکن کادو اینا همشون کشکه 

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

من ۷ ساله ازدواج کردم یبارم کادو برام نگرفته نمیدونم دلخور باشم یا ن 😂ولی شما رو چون هرسال برات گرفته الان بد عادت شدی حق داری دلخور شی😁😁😁

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  
شاید وضعیت مالیش درست نبود نه بنظرم حق نداری دلخور شی این همه سال بوده یه امسال نبوده دلخوریه چی زند ...

همون روز برای خونه 2200 در گرفت! آخه اولین سالی بود که خانوادش توی تولدم بودن

بر هر كسی كه می‌نگرم در شكایت اسـت در حیرتم که گردش ِ گردون به کام کیست؟
2706