2737
2734
عنوان

بلوغ دختران متولد ۸۸

| مشاهده متن کامل بحث + 6407 بازدید | 154 پست
والله چی بگم میانگین قدیش باید یه چیزی حدود ۱۶۳ بشه ولی این گفت به منم نمیرسه! حتی به ۱۵۰ گفت به سخت ...

آخه این که خیلی کمه 😒 

اگه به دکترت اعتماد کامل داری که هیچ،حرفش رو گوش بده

اما اگه یه ذره هم شک داری بد نیست بازم نظر کس دیگه ای رو بپرسی

اگه دوست داشتی اسم دکترش رو هم می گی؟

نه اولین بار بود که میرفتم. هر بچه ای هم اونجا بود بهش هورمون رشد داده بود میومدن ازش میگرفتن. ولی یه دکتر داخلی بردم به همه ی این حرفا خندید گفت مگه میشه همچین چیزی... گفت هنوز خیلی جا داره.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نوا جون شما اونی نیستی که زود باردار شدی و دخترتم سفید و بور بود؟ من کاربر ده سال پیشم ولی پسوردم ی ...

اره عزیزم خودمم   

متاسفانه بعضی از دکترا خیلی بی انصاف شدن و برای یه قرون دو قرون با جون آدما بازی می کنن

ازمایش های دخترم رو یه دکتر متخصص رشد و تغذیه دید و گفت خیلی مونده تا بلوغش کامل بشه و همه چیزش خوبه... 

در ضمن گفت اگه ماهی یک سانت رشد میکنه نیاز به هورمون نیست. 

واقعا موندم اون دکتر غدد و خیلی دکترهای دیگه انقدر اصرار دارن همه امپول رشد بزنن... 

ازمایش های دخترم رو یه دکتر متخصص رشد و تغذیه دید و گفت خیلی مونده تا بلوغش کامل بشه و همه چیزش خوبه ...

خدا رو شکر

آخه می گن این آمپول ها هم عوارضی داره 

درسته قدشون مهمه ولی سلامتی شون مهم تره

ازمایش های دخترم رو یه دکتر متخصص رشد و تغذیه دید و گفت خیلی مونده تا بلوغش کامل بشه و همه چیزش خوبه ...

سلام امپول ها رو زدین ؟اسم دکتر چی بود ؟من وخترم متولد ۸۸ هست علایم بلوغ رو داره و دوسه روزه دیدم شورتش خونابه و زرده کلا بهم ریختم 

2738
سلام امپول ها رو زدین ؟اسم دکتر چی بود ؟من وخترم متولد ۸۸ هست علایم بلوغ رو داره و دوسه روزه دیدم شو ...

نه امپول نزدم از اون موقع تقریبا هشت سانت قد کشیده ولی هنوز کوتاهه. قد دختر شما چنده؟ علت خونابه چی بود؟

نه امپول نزدم از اون موقع تقریبا هشت سانت قد کشیده ولی هنوز کوتاهه. قد دختر شما چنده؟ علت خونابه چی ...

نوا جان قد دخترت چنده الان؟دختر من 143 وزنش هم 32 ولی خب علائم بلوغش داره بیشتر میشه

سلام شما آمپول زدی من دخترم  متولد شهریور ۸۸  وزنش ۴۳ وقدش ۱۴۱ یکم علایم بلوغ داره 

ولی من قد خودم وشوهرم معمولیه وبلند نیست ومن هم استرس دارم مثل شما 

شما داروی خاصی دکتر بهتون داد یانه 

دخترتون پریود شده یانه من خیلی استرس دارم واینکه من شربت زینک و شربت آهن بهش میدم 

شما چه دارویی بهش دادید قد کشید 

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 
الان ۱۴۵ وزنش ۳۷

سلام دختر منم متولد 88 هست. قدش 140 وزنش 30.اینجور که اینجا خوندم دختر من از همه عقبتره😥پیش چه دکتری ببرمش بهتره؟قد خانواده هامونم از دو طرف همه متوسط به بالا هستن. 

قد دختر شما تو این چندماه بیشتر شده یا نه؟ پریود هم شد؟ 

سلام دختر منم متولد 88 هست. قدش 140 وزنش 30.اینجور که اینجا خوندم دختر من از همه عقبتره😥پیش چه دکتر ...

سلام. دختر من هم بهمن 88 هست. همه علائم بلوغ رو داره خیلی نگرانم. باید ببرم دکتر غدد؟ 

2706