2410
2553
عنوان

تور زير شنيون يا بالاي شنيون؟

760 بازدید | 27 پست

براي عروسيم ميخام اين مدلي موهامو درست كنم

كدومش خوبه؟

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچکدوم خیلی مدل زشتیه

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این نیز بگذرد...تیکر شفای بابامه و آرامش خودم♥️بابام خیلی مریضه😭میشه هروقت امضامو دیدی یه صلوات برای بابای من بفرستی🥺😭خدایاشکرت که مامانمو ازسرطان نجات دادی♥️ واسه بابامم معجزتو نشونم بده😔😭 اونیم که تهدیدم میکنه خدایا شرشو از سرم کم کن و آرامشو به زندگیم برگردون🤲🏻
2720
2714
اما خب واسه عروس معمولا تور رو بالای شنیون میزنن

خودمم رو دوس دارم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

زیر 

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2706