2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سورانی درخواست توقیف ماشین نسرین و داده

سلیمان زاده ام اعتراض زده که اون اصلا طرف شکایت نیست

رفع توقیف کردن ماشینو

علیه سورانیه

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻
2738
سورانی درخواست توقیف ماشین نسرین و داده سلیمان زاده ام اعتراض زده که اون اصلا طرف شکایت نیست رفع ت ...

برعکس نسرین درخواست توقیف داده سورانی درصدد رفع توقیف

به دنیایی که مردانش عصا از کور میدزدند من از خوش باوری آنجا محبت آرزو کردم
برعکس نسرین درخواست توقیف داده سورانی درصدد رفع توقیف

خیلی ریزه نمیشه ام زوم کرد

در هر صورت رفع توقیف شده

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

ببینید عزیزم خانم نسرین علیه اقای سلیمان زاده طرح دعوی کرده و یک دستگاه ماشین به عنوان اموال ایشون معرفی کرده و ضمن دعوی توقیف کرده بعد شخصی به نام یعقوب که فامیلش برام خوانا نیست در مرحله اجرای حکم وارد شده و ادعای مالکیت خودرو کرده و اثبات مالکیت هم کرده در نتیجه خودرو رو از توقیف دراورده.

حالا توضیح این رای چیه این رای هم در واقع دستور موقت  از توقیف دراوردن بوده (دستور موقت ینی رسیدگی فوری موقت تا تعیین تکلیف نهایی)برابر این رای مجددا یه شخصی پیدا شده به نام حمید سورانی و ایشون هم ادعای مالکیت خودرو داشته و درخواست ازاد سازی داشته به موجب دادنامه دعوای ایشون رو چون از نظر شکلی ایراد داشته و خواندگان رو به درستی طرف دعوی قرار نداده نپذیرفتن و رد کردن در انتها هم توضیحاتی داده شده که اساسا این خودرو قبلا مالکیتش ثابت شده و به نفع فرد دیگری که همون اقای یعقوب باشه ازاد شده