2737
2734

سلام دوستای گلم.من پیرم ۳۸ روزشه و ی چتد روز نیستم نمیتونم شیرخودم بهش بدم میخوام شیرخشک بزارم ک بهش بدن.طرز تهیه اش رو نگاه میکنم ولی ی چیزی نمیفهمم این میلی لیترا روی شیشه ها باهم فرق داره چجور باید نسبت شیرخشک ب آب رو حساب کنم.هر چندمیلی آب ی پیمانه شیر لازمه؟

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میلی لیتر روی تمام شیشه ها یکسانه

نیست من چندتا شیشه دارم اصلا عدد ۳۰ ندارم از ۲۰ شروع شده 

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  
نیست من چندتا شیشه دارم اصلا عدد ۳۰ ندارم از ۲۰ شروع شده 

اونا واحدش میل نیست واحد oz هست منم دقیق نمیدونم چیه شیشه پسرم میلی و ozبغل همه الان عکس میزارم ولی واسه اونا روی خط ۲۰ یه پیمانه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2738
اونا واحدش میل نیست واحد oz هست منم دقیق نمیدونم چیه شیشه پسرم میلی و ozبغل همه الان عکس میزارم ولی ...

نه ۲۰ دو پیمانه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

روی این ۶۰ میل=۲۰

ولی الان یه چیزی یادم اومد یه شیشه نوزادی داشت اون اولین خطش زده بود ۲۰ یه پیمونه میریختم