2737
2739

قصدم اینه بخورم اما یک ماه قبل اقدام قطع کنم ک اثر دارو ازبدنم بره وبعد اقدام کنم.

کارم درسته؟

شماهایی ک خوردین درمان شدین؟؟؟؟؟؟

قند ناشتام 107

یه 

من خوردم پلی کیستیکم بهتر شد ولی خبری از بارداری نشد 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چندماه خوردی شما؟

من زیاد نتونستم مصرف کنم چون  ضعف می اوردم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
وصعیت قندت چطورشد؟

من قند ندارم 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2738
سلام منم تنبلی و قند لب مرز دارم میشه از تجربتون به منم بگید اخه وقتی متفورمین میخورم یبوست میشم

سلام عزیزم والا من قرص هارو یک بسته خوردم متوجه شدم باردارم دیگه ادامه ندادم ک البته سقط شد...تنبلیمم کم بود

اما اینوازتجربه دوستان متوجه شدم ک برای تنبلی وتخمدان ورزش خیلی خیلی مفیدو موثره

ورزشی ک عرقتودبیاره

درباره قرص هم به دکترت بگو قرصتوعوض کنه

یه 

درمانش فقط سیاه دانه و عسله .هر روز ناشتا یه قاشق چای خوری سیاه دانه رو توی دهنت بجو تا خورد بشه بعد یه قاشق چای خوری همراش عسل بخور.شب قبل از خواب هم بخور.همون ماه ممکنه باردار بشی.این درمانو تا یکسال ادامه بده.اگه وزنت بالاست بیارش پایین.هر روز هم ورزش کن.درمانش فقط همینه.داروهای شیمایی برای تنبلی تخمدان عوارض بدی دارن .سرطان.ریزش مو طاسی.و .....میارن.چاق هم میکنن.هر سال فصل بهار حجامت از کمر کن.من دوستام با این روش خوب شدن تضمینیه.نگران نباش.عسلت حتما طبیعی باشه تاکید میکنم

آ راستی سیاه دانه و عسل رو که گفتم تا دو یا سه ماه بخور.اما اگ وقتی خاستی اقدام کنی از روز اول پریودی تا روز ۱۵ ادامه بده .یعنی روز ۱۵ اقدام کن و بعد سیاه دانه رو نخور. تا آخر ماه که ببینی پریود میشی یا نه .اگه نشدی بیبی چک بزن.بخاطر این میگم که سیاه دانه باعث سقط جنین میشه پس وقتی که اقدام کردی نخور.

هفته ای یک روز هم دمنوش رازیانه بخور به غیر از زمان پریودی.زیاد نخور پرولاکتین رو بالا میبره

2706