2726

خانما چند روز پیش تاپیک زدم برای سقط به اجبار زعفرون خوردم وهمه گفتن زعفرون به بچه صدمه ای نمیزنه چقدذوق کردم

ولی شوهر بی معرفتم برام قرص خرید

دیروز صبح قرص مصرف کردم بعدازظهر پریود شدم

فقط یکم لخته خون ازم اومد ومعذرت میخام یه چیزی ازم سر خورد اومد بیرون ولی خوب ندیدمش. دیروز درد شدیدی زیر دلم وکمرم داشتم

امروز درد نداشتم وخونریزی هم تموم شده فقط لکه بینی دارم

به نظرتون سقط کامل انجام شده؟؟؟

برای خودم خطرناک نیست چون فک میکردم باید خونریزیم بیشتر از اینا باشه؟؟؟

بعد اینکه لازمه سنو  انجام بدم؟؟؟

دکتری که قرص داده بود گفته یه بسته قرص ضدبارداری بخورم امروز خریدم اگه از امروز بخورم وبعدش پریود بشم دیگه همه چی به حالت سابق برگشته ایا؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سنو رو بايد بدى وهمچنين تيتر بتا كه ببينى پايين اومده يا نه اول قرصاى ضدباردارى رو مصرف كن بعد از اتمام پريود سنو بده چون هنوز همش دفع نشده

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

خونریزیش اگه هفته پایین باشه که مثل پریوده ولی سونو بده که بقایا نمونده باشه عفونت کنه رحمت،هرچی زودتر سونو بری بهتره زمان نداره

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
بعد از سقط معمولا چند روز طول میکشه خونریزی؟؟

من البته قلب تشکیل نشد تو بیمارستان بهم قرص دادن گفتن حتما باید یه شب بمونی وگرنه قرص نمیدیم حالا شما نمیدونم دکترت چجوری و چه قرصی داده

ولی خودم تا ۴۰ روز لکه بینی داشتم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
بعد از سقط معمولا چند روز طول میکشه خونریزی؟؟

قرص كه ميخورى همون روز لخته هاى زيادى ازت دفع ميشه از فرداش مثل پريوده تا پنج شش روز زعفران و عروسك پشت پرده و تخم جعفرى بخور قشنگ همه ميريزه 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2706