2733
2734
عنوان

دماغ عملی هااااا ی زیبااا رو🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 24 پست

من که توی تایپی خودم به نتیجه ای نرسیدم شما که عمل کردین درد داره یا اینکه جراح پلاستیک بهتره یا گوش وحلق ببینی خیلی می‌ترسم بهوش نیام یا خراب شه متشکل تنفسی. پیدا کنم

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منشی دکتر قبل عمل همه کارها رو میگه چکار کنا نگفته چیزی برای من همه رو گفت

چرا توضیحاته لازم گفتن.  اما خوب بعضی نکات و تجربه ها از دیگران بدونه بهتره

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

ژله و شیر و آبمیوه خیلی خوبه

فقط حواستون باشه اب اناناس اصلاااااااا نخوره من روز عملم اب اناناس خوردم حالم بد شد بالا اوردم پرستار گفت چیزایی ک طبعشون گرمه اصلا نخور 

من خودم را خوب میشناسم.... می دانم کجای قلبت را نشانه رفته ام❤.... می دانم اگر یک "من" در زندگی ات کم شود، خودت هم کم میشوی.... این منم که تو را ماندگار کرده ام.... چون خودم را خوب میشناسم:) خبر از جای پای محکمم در قلبت دارم❤........
2731
من که توی تایپی خودم به نتیجه ای نرسیدم شما که عمل کردین درد داره یا اینکه جراح پلاستیک بهتره یا گوش ...

بینی گوشتی ،  خواهرم امروز عمل کرده ،  تازه آوردیمش خونه  خوبه   هنوز دردی نداره  فقط چون بدنش ضعیف بود  دیر تر سره پا شد از گشنگی فشارش پایین اومد   اما الان خیلی بهتره . 

بقیشو بداً میفهمیم که چه جوره  ، نفس ، فرمش و ...

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
ژله و شیر و آبمیوه خیلی خوبه فقط حواستون باشه اب اناناس اصلاااااااا نخوره من روز عملم اب اناناس خور ...

اتفاقا آب آناناسه طبیعی  خورد  بالا هم آورد ، یه عالم خون آبه بالا اومد که سبک شد  بهتر شد  . میگن بالا بیاری خوبه

2738